Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek már a pokolba kerget?

Mit tegyek már a pokolba kerget?

Figyelt kérdés
Már többször írtam ide kérdést azzal kapcsolatba, hogy érzek ezt-azt a szívemnél, mintha szívritmuszavarom lenne már 3-4 éve így vagyok, hogy érzek valamiket de változó ,voltam orvosnál is többször ez idő alatt, nem találtak semmit, többször írtam ide is kérdést itt is legtöbben azt írják hipochonder,szorongás stb stb…próbáltam és próbálom lesz*rni már rég de most is utoljára 1-hónapja éreztem valamit , jó mondom magamnak nem érdekel nem is foglalkoztam magammal nem figyelgettem magam nem érdekelt semmi, most is fekszek jó nyugodtan az ágyban telefonozok semmi baj, egyszer csak érzem valami van a szívemnél gyorsan megijedtem el kezdtem köhécselni , mert általába azt szoktam csinálni és megijedtem megint durván pulzusom is fel szökött 1-2 percre, gyorsan vettem be enyhe nyugtatót, most megint hónapokig fogok ezen kattogni mikor jön elő s lesz-e valami gond belőle, már meguntam erősen ezt… hogy legyen ez szorongás, pánik vagy ilyesmi amikor semmi bajom sincs nem gondolok semmire és jön egy ilyen szívritmuszavar féleség, én megértem azt is a doktorok nem találtak semmit de pont akkor nem volt ez az érzés és nem volt semmi bajom a vizsgálat közbe akkor honnan is jöjjenek ők rá, hogy ez tényleg valami szívritmuszavar vagy ilyesmi? Mit tudnék tenni, mert ez már durva, sportolni se merek már nagyon hogy mi van ha egy nagyobb pulzusnál jön ez az érzés vagy ritmuszavar s ott halok meg…, valami tanács ?

2021. dec. 27. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Már leírtuk. A szívednek semmi baja, ahogy ezt a különböző vizsgálatok is igazolták. Hipochonder és szorongásos zavaros vagy, ami csak pszichoterápiával kezelhető.
2021. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Menj pszichiaterhez!
2021. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ha el megyek és ugyan úgy ez lesz a bajom?…
2021. dec. 27. 17:45
 4/15 A kérdező kommentje:
És mi az ha szívritmuszavar ?
2021. dec. 27. 17:45
 5/15 anonim ***** válasza:

De azt mar kizarta azvorvosod!


Ne trollkodj már!.


Menj pszichiaterhez!

2021. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem trollkodok elhiheted :)
2021. dec. 27. 18:19
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor irany a pszichiáter!
2021. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
El magyarázza valaki amúgy, hogy miből gondolja azt, hogy hipochonder és szorongásos zavaros vagyok?
2021. dec. 27. 18:45
 9/15 anonim ***** válasza:
Amiket leirsz, abból egyertelmű.
2021. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De érzem hogy van valami a szívemnél csak úgy én se írom
2021. dec. 27. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!