Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most a pokolba vagyunk?

Most a pokolba vagyunk?

Figyelt kérdés

Ez más nem lehet szerintem minden jell arra mutat

Hogy lehet kijutni?



2019. okt. 22. 08:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen ott 😂
2019. okt. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Amit tapasztalsz, azt mind szűrőn keresztül tapasztalod. Valóság->érzékszervek->információ feldolgozás->belső valóság tudat.

Nem kétlem, hogy pokolnak éled meg, ami körülötted van. Velem is volt ilyen, aztán kiderült, hogy súlyos vitamin hiányom volt. Ez nem hit kérdése, a világ úgy is megváltozott számomra a vitamin pótlástól, hogy én ebben nem is hittem közben, hogy jobb lehet.

Ez valahol mélyen belegondolva tényleg beteg.


A konklúzió persze nem az, hogy szedjél vitamint, hanem hogy rakd helyre a fejedben a dolgokat és sokkal boldogabb leszel.

Persze a világ gáz. Az igazi világ nem fog változni. Az fog változni, ahogyan megéled. Szóval megéri, még ha megváltani nem is tudsz vele semmit.

2019. okt. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet most van helyén minden. Nem ér semmi se annyit h szenvejek semmi. Meg nem is kötelező.
2019. okt. 22. 09:39
 4/14 A kérdező kommentje:
A gondolataimba elvagyok de a fizikai valóságban csak a baj van mindennel.
2019. okt. 22. 09:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem a gondolataidban kell ellenni. Hanem a világról alkotott képedet kell helyrehozni. A világgal kell összhangba kerülnöd.
2019. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nincs szükségegem a világra mert mindennel a baj vann ha jó mellett ott a rossz akk a jóde kell. Nem jelent már semmmi értéket a szembe mindennek csak a stressz csak a nyúg gyerekorom óta. Békére vágyom mint meditálás közben de örökre. Mert ahogy a fizikai világban nem úgy történni valami ahogy szeretném akkor ha tehetném mindent elpusztítanék. S arra jutok az élete kell megsemmisíti mint minden baj gyökerét. Nagyrészt csak stresszt kaptam az élettől. Leginkább mégse születnék...
2019. okt. 22. 10:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Igazi rabszolgaság van. Ha hiszed ha nem.
2019. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is így éreztem, azt hittem gyötrödök. Aztán beteg lettem és gyötrödtem.

Most már csak élni akarok. És minden nap boldogan kelek fel, mert tünetmentes vagyok. Minden nap boldogan fekszem le aludni, mert tudom, hogy valószínűleg tünetmentesen fogok ébredni.

Minden este lefekvés előtt összefoglalom magamban, hogy mit tettem aznap, és azzal a tudattal fekszem le aludni, ha valamivel nem vagyok elégedett, másnap dolgozok majd rajta.

Minden reggel azzal kelek, hogy végig gondolom, hogy mi mindent szeretnék csinálni. És boldogan, bizakodva kezdem a napot, hogy ezek sikerüljenek is.

Az emberek több területen is megbecsülnek, sok szeretetet kapok és imádok adni is.

A világ számomra egyáltalán nem a pénz vagy a problémák körül forognak, persze vannak ilyenek is, nyílván. De van egy nagyon fontos tényező, amire te is vágysz: a belső nyugalom.

Ezt meg lehet találni, de TENNI KELL ÉRTE!

2019. okt. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Úgy is mindenképp meghalsz mint mindenki. Mostanában ahogy tenni akartam a dolgaimért minden csak rosszabb lett én meg csak idegesebb ilyen áron nem kell semmi.Úgy is meghalok minek nyújtsam el szenvedésem ... Ez több éves következtetésem. A családomat akik létrehoztak kivégezném őket. Én legszívesebben egy luxus lakatlan szigetre költöznék ami a béke paradicsoma. Utánna meghalnék de minek odázzam el a sorsot ha mindképp oda jutok akkor már mindegy most szembenézek vele.Gyerek korom óta ezen az egy gondolaton vagyok és azóta kínlódok mert nem néztem ezzel szembe ideje felválni.Az életbe semmi nem ér annyit h kínlódjak szóval meg amiért tettem csak rosszabb lett háát csodás.. Akk életem végcéljával kel szembenéznem mert aza megváltás ebből a rabszolgaságból ...
2019. okt. 22. 11:25
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van :)
2019. okt. 22. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!