Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki tapasztalt már hasonlò...

Ki tapasztalt már hasonlò problèmát? 21/F

Figyelt kérdés

Napi szinten előjön egy ájulás èrzès,teljesen legyengülök,az erőm elhagy.

Ez a folyamat naponta 2-3x szor következik be.

kb 10-20 percig tart! Vàltozèkony időkben, van hogy dèlben èpp zene hallgatàs közben, vagy hogy este zuhanyzás közben!

Mindig úgy èrzem hogy elàjulok de mèg eddig nem ment el a helyzet olyan durvàn!

-Pajzsmirigyel minden rendben.

-vèrcukor szint reggel (5,6).

-vèrnyomàsom az àjulàsèrzès közben, 125/85 (pulzus 80-90 közt).

Annyit hozzà tennèk hogy 2 hónapja kaptam a Novokaintól egy anafilaxiàs rohamot, akkor àjultam el teljesen, 2 kòrhàzi nap utan ki engedtek es rendbe voltam, irtak papirt hogy többet nem kaphatom meg ezt a gyógyszert, kb azòta van ilyen àjulàs èrzès (de ez csak egy elmèlet) lehet màs is de màr sok orvosnàl voltam, gyanakodtak idegrendszere is! Ki talàlkozot màr ilyen esettel?


2022. jan. 28. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vele orvoshoz
2022. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet enyhe pánikroham?

Nekem is volt egy ájulásom évekkel ezelőtt (hosszútávú alváshiány miatt) és utána folyamatosan előjött. Vizsgálgattak és arra jutottak hogy a további ájuldozásokat/gyengeségeket már csak a pánik idézi elő.

Mikor már nem is gondoltam arra az esetre. De mégis bennem volt tudat alatt, és pszichoszomatikus tüneteket okozott.

2022. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ès milyen kezelèseket írtak ki szàmodra?? Hogyan kezelhető a pànik betegsèg?
2022. jan. 28. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szorongásoldót kaptam.
2022. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!