Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó, nagyon súlyos fáradtság?

Állandó, nagyon súlyos fáradtság?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 éves lány vagyok és igazából már pár éve gyötör a probléma, hogy teljesen mindegy mit csinálok, egész nap hulla fáradtnak érzem magam. Ez miatt az elmúlt évek során többször voltam vérvételen, ilyen-olyan kivizsgáláson, de mindig minden értékem rendben volt.

Most kb 1 hónapja annyira rossz már az egész, hogy az alapvető teendők nehézséget okoznak, reggelente szinte elmászok a fürdőszobáig, napközben már nem merek kocsiba ülni mert attól tartok még elaludnék a volánnál.

Egyébként egészségesen étkezem, minden nap sportolok, levegőn vagsok, különösebben sok stressz sem ér, rendesen alszom, nincs semmilyen betegségem.

Kb fél éve voltam vérvételen, ahol minden rendben volt.

Ti hova fordulnátok ezzel a problémával? Tanácstalan vagyok sajnos :(



2022. febr. 3. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Létezik olyan, hogy krónikus fáradtság szindróma, talán a háziorvos tud megfelelő helyre irányítani. Megjegyzem, a covidnak ez az új változata is okoz ilyen tünetet.
2022. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Háziorvos első körben.
2022. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Nekem 21 évesen kezdődött, most 40 vagyok és még mindig nem találtak mást mint krónikus fáradtság. Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy az orvosok nem is veszik komolyan. Pl. az egyik azt mondta alacsony a vérnyomásom. Elkezdtem több folyadékot bevinni, plusz kaptam koffein tablettát. Az felemelte a vérnyomást, de a fáradtság maradt. Az orvos azt mondta, hogy nem tud mit kezdeni vele. Remélem sikerül egy jó orvost találnod aki megtalálja a fáradtság okát 😊
2022. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy,
2022. febr. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2022. febr. 8. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!