Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvászavar miatt vagyok ilyen...

Alvászavar miatt vagyok ilyen rosszul?

Figyelt kérdés

Októberben új lakásba költöztem,ahol bármit csinálok,a 15m² hálóban nincs sötét !

6 ablak van ebben a pici szobába de bármit csinálok nincs teljes sötétség.

A tetőtèri ablak oldalán mindenhogyan bejön a fény, már reggel 5-kor világos van a szobában.

Már mindent kipróbáltam,alvó maszk lenne az egyetlen megoldás de leesik mindig a fejemről.

Nem bírok aludni.

Elalszok éjfél -1-2 körül és 6-kor fent vagyok .

( A lakás bérelt, redőnyt szeretnék de nem engedi a főbérlő,azt Mondja más világosban szeret aludni )

Kezdek becsavarodni,ideges vagyok, állandóan fáradt,mintha más világban lennék,szétszórt,a hangom is fáradt,a barátaim is elhanyagolom.

Napközben nem alszok,mert attól tartok akkor éjjel ennyit sem tudok aludni makd.Pedig most is hulla vagyok, állandóan ásitok.


Tegnap este négy pánikrohamom volt egymás után ahogyan próbáltam elaludni, hülyén hangzik de tényleg hulla fáradt voltam.

Egy óra körül néztem utoljára a telefonra, fél 6-kor már fent voltam.

Sosem jártam még így .


Ez az alvászavar miatt lehet ?


2022. ápr. 17. 17:05
 1/3 csabika1971 ***** válasza:

Helló.


Sőtétő függöny, jó nehéz és sűrű anyagból. Annak feltételét főbérlő sem tudja megfúrni. Arra figyelj jó közel legyen ablakhot, akkor alig jőn felőle fény. Csak a megfelő anyagot kell megtalálni. Vagy dupla sőtétitőt teszel simma függöny helyet is.

2022. ápr. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csabika1971 ***** válasza:
Sőtétitő*
2022. ápr. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Én varrattam a feleségemmel alvómaszkot. Azóta klasszisokkal jobban alszom.
2022. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!