Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges, hogy utazási...

Lehetséges, hogy utazási előtti stresszem van?

Figyelt kérdés

Július óta havonta kell repülnöm (valamikor többször is) a munkámból kifolyólag. Ugyanoda megyek, tehát nem új helyeket fedezek fel folyamatosan, tökéletesen ismerem a járást a reptereken.

Szeretek repülni, egyáltalán nem félek. Ehhez képest az indulás előtt kb. 4-5 órával elkezd görcsölni a hasam, sokszor hasmenésem is van, de csak amióta elkezdtem ingázni. Előtte is repültem, de ilyen sosem volt.

A fentebb leírtak miatt nem tudom, hogy mi lehet az oka, de nagyon bosszantó, és szinte állandóan azon aggódom, hogy a következő út előtt megint menni fog a hasam. Tudtok esetleg megoldást a problémára? Segítene, ha bevennék valamilyen természetes nyugtatót?



2022. ápr. 21. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordult, de azonnal abbamaradt, amint elindultam és nem foglalkoztam vele. WC mindenhol van, ha nem stresszelsz rá elmúlik.
2022. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
46%

Ilyen esetben vegyél "szárnyasbetétet", az már eleve meg fog nyugtatni, mert tudod, hogy a szárnysbetét minden cseppet felszív... láthatatlan...stb reklámszöveg.

Egy gyógyszert semmiképpen ne vegyél be, mert attól a tudattól fog meginduli a kiválasztásod; söt, az idegen gyógyszernek még nem tudod, hogy milyen hatása van a te szervezetedre.

2022. ápr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
46%
Különben miért kell ennyire izgulnod egy utazás elött ? Reggelenként, amikor munkába mész miért nincsen idegességed a jármüveken ? Persze, mert mindennapos dolog, hozzászoktál.
2022. ápr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy nem is az utazás miatt, hanem a munka elégzése miatt idegeskedsz ?
2022. ápr. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2-es, köszönöm, elfelejtettem írni, hogy fiú vagyok. Így talán a szárnyasbetétnek kevésbé venném hasznát... :D


Azt nem hiszem, hogy a munka elvégzése miatt idegeskednék, lényegében csak meetingekre megyek ki

Ha szerintetek ez tényleg csak így fejben dől el, akkor megpróbálok lazábban hozzáállni, hátha így megszűnik ez a stressz.

Az is eszembe jutott, hogy talán a repülőtéri mizéria miatt szorongok (biztonsági ellenőrzés stb.).

2022. ápr. 23. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!