Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rossz közérzetet okozó kilátás...

Rossz közérzetet okozó kilátástalan helyzetből hogyan lehet kilábalni úgy hogy ne veszítsem el az a srácot akinek ha elmondom az igazságot örökre eltünik az életemből?

Figyelt kérdés

2022. máj. 8. 12:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Napok óta nem tudok enni se meg aludni se mert nem akarom elveszíteni se de nem is akarom hogy kiderüljön az igazság.
2022. máj. 8. 12:13
 2/6 A kérdező kommentje:
Másféle lánynak adtam ki magamat facebookon és jövő hétvégén akar velem talizni, ha meglát és a szülei is vagy csak elég hogy ő megtudja ki és miféle vagyok örökké bajban leszek.
2022. máj. 8. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha még most elmondod neki, egy héttel a találka előtt, lehet nem veszíted el, ha igazán kedvel téged. Mit titkolsz, hogy roma vagy, az ő családja meg romaellenes?
2022. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő roma az én apám meg utálja a romákat.Én is romának mondtammagam hogy szimpibb legyek neki.
2022. máj. 8. 12:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk hosszú barna hajam van, de halványbarna bőröm van( szoliztam) imádom a barna bőrt. Fel tudnék öltözni romásan mert karika fülbevalót is szeretem de akkor is félek mert a neten nagyon romásnak nézek ki élőben meg csak egy nagyon kicsit.
2022. máj. 8. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha kitartasz a fiú mellett, szinte garantált, hogy apád kitagad és a fiút sem engedi be a házába.

Mi lehet annyira megnyerő egy srácon, akit még nem is láttál élőben? Levelezés útján nem ismerhetitek meg jól egymást. Keress másik fiút.

(És ha csak kefélni akar?)

2022. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!