Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez a fémes szag,...

Mi lehet ez a fémes szag, amit folyton érzek?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja kezdődött, hogy a tojásnál érzek egy ilyen nagyon erős fémes szagot, és nem tudom megenni, ha el van készítve és nem nyers, akkor sem. tehát se főtt tojást, se rántottát, se tükörtojást, semmi. Akármilyen tojás lehet.


Ezzel párhuzamosan kezdtem a székletem kapcsán is ilyen erőteljes fémes szagot érezni, és nem csak magamnál, hanem például ha az utcán megyek, és megcsap Pesten ez a "csatornaszag" (nem a vizelet szaga, nem tudom megfogalmazni pontosan), akkor is sokszor fémes szagot érzek és nem bírom, rosszabb mint az ürülékszag. Mi lehet ez?


Azt hittem, elmúlik, nem vagyok Covidos sem. Már 2 hónapja tart, sőt, szerintem régebb óta. Vagy egyáltalán milyen orvoshoz lehet ezzel fordulni?


Másnál nem érzek fémes szagot, csak ennél a három dolognál: tojás, széklet, és utcán néhány esetben.


2022. máj. 13. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom két hónapja voltál covidos, tünetmentesen.
2022. máj. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!