Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van folyton izzadtságsza...

Miért van folyton izzadtságszaga a lányomnak? Miért nem használ a dezodor?

Figyelt kérdés
Lányom 17 éves és a hónalja mindig izzadtságszagú, mindegy hogy milyen dezodort vagy kencét használ szegény. Ezen kívül kicsit mintha duzzadt lenne a hónalja a szőrtüszőknél és sötétebb színű, mint a bőre többi része. Próbáltunk már a citromlétől az antisudoricáig mindent. Nem túlsúlyos, egészséges életet él, sportol, tisztálkodik és szőrtelenít. Voltunk vér és vizeletvizsgálaton de nem mutatott ki semmit. A bőrgyógyász sem tudott semmi hasznosat mondani. Szerintetek mit kellene csinálni? Kérlek segítsetek.

2015. máj. 23. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Igyon 1 hétig zsályateát, és a hónalját is törölje át vele, heti egyszer tartson nyersdiétát, zöldség-gyümölcsnapot, igyon sok folyadékot, kerülje a zsíros és túl fűszeres ételeket, fokhagymát. Hormonálisan rendben van?

A duzzadtság és a barnás folt lehet a szőrtelenítéstől is.

2015. máj. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Próbálja ki az exodort! Nekem az az egyetlen ami segített.

17/L

2015. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hat nekem is,ez a gondom mar 1eve nem sokára leszek 15eves es izzadok folyamatosan eddig csak stresz helyzetekben de most már mindig barmilyen deot hasznaltam én is teljesen ki aagyok készülve nem tudok olyan ruhát hordani vagy kivagot trikót vagy bo pólót ami nem log oda a honajamhoz vagy nem ér hozza mert különben budi leszek es mindig a suliba ha meg izzadok akor veszel kabátot vagy pulcsit de hat nem lehet igy elni
2015. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezüstkolloid oldattal fújja be a lányod a hóna alját napi két alkalommal, és használjon Rexona dezodort! Ez a kettő kombinációja a baktériumokat elpusztítja, így nem lesz büdös szaga.
2015. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A baciktól az. Ezeket kéne eltávolítani.

A felsőit mossátok 60 fokon, ne spórolj a mosószerrel, (mert ismerek olyan embereket, akik az előírt mennyiség felét használják csak), és szappant használjon, ne tusfürdőt.

2015. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell dezodor, mindenféle szemét van benne.


Eéág a szőrtelenítés, ha nagyon muszáj valamivel megmosnia, akkor házi szappan, pl. sövénykúti.

2015. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy már mindent próbáltunk, exodort, ezüstkolloidot, rexonát is. Egy ennyi idős lánynál nem természetes és egészséges ha ennyire büdöset izzad. Szerintem valami más a probléma, de már nem tudok kihez fordulni vele.
2015. jún. 5. 19:15
 8/9 Tia14 válasza:
24%
Anya letedre itt panaszkodsz a lányodról, inkább szeresd akkor ha büdös! Tudja hogy ilyeneket írsz róla? S tényleg arra akarod bíztatni h dezodorozza magát?? Tudod milyen káros? Elzárja a pólisokat s rákot okozhat. Én sem használok dezodort s nem is vagyok büdös.
2015. jún. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még azóta is büdös?
2015. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!