Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire vezet, ha hosszútávon...

Mire vezet, ha hosszútávon sok energiaitalt iszok?

Figyelt kérdés
Azt lehet hallani, h egészségtelen az energiaital,de én viszont a fáradtság leküzdésére használom!Ha nem innám nem tudnám elvégezni munka után még az aznapi hátravaló teendőimet.Próbálkoztam már természetesen millió féle étrendkiegészítővel nem segitettek.Mozogni is csak ennek segitségével tudtam elkezdeni!
2010. szept. 20. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Aludni kell és nem leszel fáradt.
2010. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez genetikától is függ azért, de a gyomorfekélytől elkezdve a vesegörcsökig, bélproblémákon át az összes szervedet érintő problémákra számíts.Nem most...majd 10-20 év mulva ha elkezdesz igazán öregedni,akkor jönnek a porblémák amiket ez okoz.
2010. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az összetevői hosszú távon lehet mondani,hogy mérgezik a testet.Régebben volt erről szó a médiában.
2010. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon durva függőségre. Amit viszont már két hét után is észrevehetsz, éspedig akkor, amikor már "nem lesz olyan hatásos"
2010. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

legfőképpen a vesére és az érrendszerre van rossz hatással!

és téll nagyon hamar függő lehetsz! régebben volt h én már csak az íze miatt ittam!!de aztán mivel rájöttem h ilyen szennyel nem kéne tönkre tennem magam leszoktam róla!!! ezt ajánlom neked is!!

2010. szept. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!