Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy bírjátok ezt a hőséget?

Hogy bírjátok ezt a hőséget?

Figyelt kérdés
Ti is rosszul vagytok? Én alig bírom,iszonyú hányingerem van, gyengeség,meg még hőemelkedésem is van,szédülök. Kimenni a lakásból is alig merek,maximum este 6 felé.

2022. jún. 29. 14:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
Én nem is értem, aki nem rakat be klímát. Fűtés érdekes mindenhol van. Pedig azt kiépíteni 5x annyi.
2022. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

#11 Fűtés nélkül meg fagysz.

Melegben max izzadsz.


Mellesleg nem mindenki saját kecóban él, vannak akik albiban.

2022. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Soha nem vennék albérletbe. Egy jobb mobilklima is 200 ezer körül van. Mi a fenét csinálok vele ha mondjuk pár hónap múlva költöznöm kell és ott nincs szükségem rá ?
2022. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy nem bírom..kikészít ez a meleg.Szédülök,rossz a közérzetem..ah minden bajom van.

A klíma sem segít rajtam.

2022. jún. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

12.

Ja, van vagy 3%. És még pénzkidobás is.

2022. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
90%

Hát ha szabadban van 25fok nekem az már nagyon sok. 5 fokig pólóban vagyok az utcán nincs is téli kabátom, csak egy átmeneti, azt is akkor hordom az esetek nagy részében, hogy ne bámuljon a sok ember amikor kint vagyok, hogy ők kabátba én meg pólóba vagyok (ezért sokan be is "szólogatnak"). Szóval ennek fényében gondolhatod hogy bírom ezt a meleget.

De van itthon klíma, most nem kell dolgoznom, szeretek itthon lenni, úgyhogy mint egy penészes gomba csücsülök a sötét szobába, kellemes 20 fokban és boldog vagyok, hogy van fülem, de nem vagyok szatyor :D

2022. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Huhh, amúgy ez a meleg is kikészít, de mostmár hasmenésem is van, szóval,az is lehet, hogy ez vírus.
2022. jún. 30. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!