Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy bírjátok ezt a hőséget?...

Hogy bírjátok ezt a hőséget? Körülöttem ketten ájultak el a napokban. Ez már elég ijesztő, nem? :S

Figyelt kérdés
20/l

2013. jún. 20. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sehogy nem bírom! Zuhanyozás, vérnyomásom ingadozik, szédülök, minden bajom. Mentő fél óránként visít el a házunk előtt.

Még a macskák is csak pihegnek, pedig ők bírják a meleget.

Hétfőig kitartás, addig tart állítólag a hőség.

Húúúú, de mesze van még!

2013. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sehogy sem bírom :S Egész napos fejfájás, vérnyomás ingadozás, oxigén sincs :S:S Megy a ventillátor, semmit nem hat... hajat mosni nem merek, mert aztán szárítani kell, a zuhanyzás is egy kín, pár nappal ezelőtt még szét lehetett fagyni, most meg 35 fok van :S:S Plusz vizsgaidőszakom van, tanulni kéne, de konkrétan szenvedünk a kollégiumban...
2013. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
első válaszoló nemigaz! Már szombatra esőt mondtak VISZONT még akkor is 30-31 fok lesz
2013. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos igaz amit írt, most olvastam, hogy csak hétfőn enyhül a kánikula, keleten-északkeleten lehetnek csak záporok, a többi területen marad a forróság, amit már én is egyre nehezebben viselek el, mert éjszaka sem hül le a levegő és a szobában is 31 fok van.
2013. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
tegnap 2 órát voltam a legmelegebbbe(37fokban) után is legalább ugyanennyit és eléggé lefárasztott
2013. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Sehogy nem lehet ezt bírni. A szobám tetőtérben van, klima nincs. Van egy pici ventilátor, amit magunkra irányítunk, de az csak annyit tesz, hogy nem csorog rólunk a víz. Emellé még permettel fújjuk magunkat, vizes lesz a bőr, a ventilator pedig lehűt. Tegnap voltam kint a déli napsütésben. Az pokol volt.. Annyira izzadtam, hogy kidorzsolte a szandal a talpam, alig birtam menni, ossze vissza csuszkalt a labam, mostanra hatalmas vizholyag kepzodott.. :'( Szoval, nem birom ezt a kánikulat. A szobamban van kb. 40-50fok, mert az ablakot nem lehet kinyitni, odasüt a delutani napsutes, ja es tetotéri.. Szauna az meg van oldva. :D de tenyleg, alig varom, hogy ennek vege legyen..
2013. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Vasárnap volt az évzárónk...Mivel én nem birok sokat állni a melegben, én is elájultam:ss

13/l

2013. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
simán 2 venntilátor és csomó iceteával egész jó
2013. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk a nyár 5 hónapos aszállyal jön, és ebből 3 hónap 40-43 fokos.


Olyan vicces, amikor Mo.-n pár hétig 35-36 fok ban, és mindenki meg akar halni. :)

szedjétek össze magatokat.

2013. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te azt szoktad meg, biztosan ott születtél, és gondolo9m nem 33 fok van a szobádban.
2013. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!