Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi hány órát alszol, mikor...

Napi hány órát alszol, mikor fekszel, mikor kelsz, szoktál napközben aludni?

Figyelt kérdés
Elégséges számodra ennyi alvás?

2022. júl. 9. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap munka miatt 4:45 körül kelek, és legjobb esetben is 22 óra előtt alszom el... Hétvégén kb éjfél-hajnal 1-ig vagyok fent és 9-10 óra körül kelek. Én az a típus vagyok aki inkább fent marad reggel 6-ig, minthogy reggel 6-kor keljen... Sokáig és sokat szeretek aludni, 8-10 órákat, nekem az a tökéletes.. Hétköznap 5-6 órákat alszom, és nagyon nyúzott vagyok.. :(
2022. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron, mikor nyitva az ablak ebben a hőségben és minden zaj bejön reggel 6-7 közös kellek, mert nagyon zajos az út, jön a kukásautó stb.


Télen (zárt ablakok) 10 körül ébredek.


Minden nap 10-kor megyek aludni és 11 körül sikerül elaludnom.

14.00-től dolgozom 20.00-ig.



Nyáron nem elég, télen igen.

2022. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Éjjeli bagoly vagyok, este 10-12 körül zár a melóhelyem, ahol pultozok.

Ez után még össze kell takarítani, árut tölteni...

Általában 1-2 körül kerülök ágyba.


Kb 10-11 körül kelek, és nagyjából délre sikerül emberi formát felvenni.

2-5 körülre megyek dolgozni.


Ja, kipihent vagyok. Ha viszont 9 előtt fel kell kelni, tökmindegy mennyit alszom, olyan vagyok mint a mosott sz@r.

2022. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!