Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csoda kell a fogyáshoz?

Csoda kell a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

18 éves férfi vagyok, 100 kg és 186 cm. Nem érzem jól magam a bőrömben, elmesélem miért. Kiskoromtól kezdve mindig össze-vissza zabáltam, édességek, nassolnivalók és húsos ételek töménytelenül. Aminek az eredménye az lett, hogy 2018-ra 14 éves koromra striák keletkeztek a bőrömön. Ezek a striák a mai napra 20 centisek lettek, és teli van velük a hasam, amely már nem is has hanem pocak olyan mintha 6 hónapos terhes lennék. A combom vastag, a lábszáramon is lóg egy kis háj. A hasam így nézhet ki striák nélkül.

[link]

Tudom, hogy előttem már annyian kérdezték hogy mi a jó fogyókúra titka? Kérlek titeket szánjatok meg engem. Teljes mértékben én vagyok a hibás, viszont szeretnék rajta változtatni. A mostani állapotomban néha már nem is szeretnék élni, undorító vagyok. Az arcomon olyan zsírréteg van ami elcsúfítja, ha normális testsúlyom lenne nem lenne malacfejem. Edzőteremre, személyi edzőre nincsen pénzem. Kipróbáltam már a zsírégető szereket, a 10in2 diétát (egyik nap eszel, másik nap nem) de sosem sikerült semelyik.


Köszönöm szépen a válaszaitokat!



2022. júl. 11. 09:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mit persze? Miért kéne falási rohammal kompenzálni? Ha éhes is vagyok, bármikor meg tudom állni, hogy ne egyek (egyből) és pláne ne habzsoljak. Ha meg kövér lennék, 2x-esen is figyelnék erre.
2022. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Milyen mit persze? Hányszor írjam le? 11 ÉVNYI FOLYAMATOS ZABALÁS UTÁN SZERINTED OLYAN KÖNNYŰ MEGÁLLNI HOGY NE EGYÉL RÖGTÖN? Hát nem, próbáld ki könnyen beszélhetsz nekem 50-60 kg-osan.
2022. júl. 13. 09:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, könnyű megállni. 180cm/78 kg.
2022. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Akkor gratulálok, de ne feledd az te vagy. Én is most elhatároztam magam, egy hónapig kipróbálom hogy nem eszek semmiféle húst, és minden nap iszom egy kevés citromos-gyömbéres "csodaitalt".
2022. júl. 13. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!