Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyáshoz mennyi kalóriát...

Fogyáshoz mennyi kalóriát ideális fogyasztanom,ha az alap anyagcserém által naponta elégetett kalóriák száma 1679?

Figyelt kérdés

Minden hétköznap van egy Testnevelés órám az iskolában,és naponta szobabiciklizem vagy elipszis trénerezek 40-45 percet,a gép szerint ezzel 700 kcal-t égetek el.


Direkt ide írtam és nem a fogyókúrák kategóriába,ugyanis hosszútávra (tulajdonképpen remélhetőleg életem végéig) szeretnék életmódot váltani.


Pár hét múlva elkezdek másfajta edzésformákat is,jelenleg kezdésnek elégnek gondolom a napi egy kardiót.



2022. jan. 21. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy, hány kg?
2022. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1679 nagyon kevésnek tűnik
2022. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A végén a 79 hogy jött ki? :) Amúgy nem kevés. Én 184 centi magas férfi vagyok, 105 kiló, és a doki 1500 kalóriás diétát javasolt. Ez csak egy falattal több az éhenhalástól, de ha nem sokat sportolok, akkor tudom tartani.
2022. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3# Én a helyedben leváltanám azt az orvost. Ez egy nőnek is kevés... Nem jobb az 1800-2000 kalória és a több mozgás?


Az 1679-es alapanyagcsere egyáltalán nem kevés. Ehhez jön a sport, mindennapi aktivitás és az ételek hőtermelése által elégetett kalóriák.

Mivel életmódváltást tervezel, én 2000 kalóriás bevitelt ajánlanék. Minél kisebb a kalóriadeficit, annál könnyebben tartható fenn hosszútávon a fogyás. Ezt követően meglátod, hogy alakul a súlyod, és ennek megfelelően tudod növelni/csökkenteni a kalóriakeretedet.

2022. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!