Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az Allegra allergi ellenes...

Az Allegra allergi ellenes gyógyszert meddig kell vagy lehet szedni?

Figyelt kérdés
Sokat taposott ösvényen jutottam most el az allegrához, az a kérdésem hogy ezt kúraszerűen kell szedni vagy mindennap is lehet ha beválik?
2022. aug. 8. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mire vagy allergiás? Egyébként én a cetirizint minden nap szedem szezonon kívül is (parlagfű allergiás vagyok), mivel elég durva keresztallergiás reakcióim is voltak a tél kellős közepén.
2022. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem tudom, illetve egyszer csináltak csepegtetős allergia tesztet, fekete ürömre és "egyéb fűfélékre" vagyok enyhén pozitív..

nézem hogy az allegra és a telfast is fexofenadin és 30db telfastot találtam 6 euró 75 centért amíg az allegra 20 darab 10 euró 49 cent.

ugyanannyi 180mg a hatóanyag, vajon ebben van valami turpisság, a drágább mégiscsak jobb vagy csak márka?

2022. aug. 8. 22:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak a márka. Lehet hogy valakinek a segédanyagok miatt jobb az egyik, de nem föltétlenül a drágább.


Addig kell szedni folyamatosan, amíg az allergiaszezon tart. Ha egész évben tart, akkor egész évben is lehet szedni (de lehet, hogy nem mindegy, milyen hatóanyagot, valószínűleg ezt is lehet).

2022. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!