Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen házi fejfájáscsillapító...

Milyen házi fejfájáscsillapítót tudnék alkalmazni?

Figyelt kérdés
Miután szoptatok, nem szedhetek be gyógyszert, viszon nagyon érzékeny vagyok a frontra és amúgyis sokszor szokott fájni a fejem. Esetleg tea? Előre is köszi a választ.
2008. jan. 2. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha alacsony vérnyomás miatt fáj a fejünk, 20x kell guggolásból felállni -nekem ezt tanácsolta a háziorvos, mert terhesség/szoptatás alatt nekem is sokszor fájt a fejem. Nekem a tea nem használt, de majd figyelem a kérdésedhez a hozzászólásokat, hátha megtudok valamit... ;)
2008. jan. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam időnként beválik a Rooinbos Vörös tea ( DM, Herbária boltokban lehet kapni ).

Terhességem elején is sokat fájt a fejem és homeopátis orvos javaslatára Spigelon homeopátiás gyógyszert vettem és az is jó volt. Szétnézhetsz ezen az oldalon: [link]

Itt homeopátiás orvosoktól kérhetsz kérdésben tanácsot, bártan írj fognak válaszolni.

2008. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Egy újságban a köv. irják: agyunkon naponta nem kevesebb mint 14oo liter testfolyadék áramlik át. Ha nem iszunk eleget, ez a szervünk hiányt szenved az olyan létfontosságú anyagokból, mint a magnézium és a foszfát. Ilyenkor a fejfájás is utolér. Mindenekelőtt a stressz okozta fejfájást mulasztjuk el gyorsan egy pohár ásványviz segitségével. A legjobb ha egy magnézium pezsgőtablettát is teszünk bele. Az ásványianyag pótlás gyorsabban űzi el a kellemetlen tüneteket mint bármilyen fájdalomcsillapitó. Én napi 2-2,5 liter ásványvizet illetve gyógyteát szoktam inni.
2008. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!