Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik, hogy az egyedüllét...

Létezik, hogy az egyedüllét visel meg a végletekig?

Figyelt kérdés

Szabin vagyok másfél hete. A család második nászúton van pár napja, de délelőttönként estig tök egyedül voltam itthon míg el nem mentek. Tegnap előtt tök egyedül. Kialakulóban van egy kapcsolatom, de valahogy vele se éreztem olyan jól magam, mint szoktam. (Két hete vagyunk együtt kb, szóal csak ismerkedünk).

Kedvtelen vagyok, étvágytalan, álmatlan is, úgyhogy már végletekig álmos is. A vérnyomásom is alacsony 104/65 és a pulzusom 98...de általában 90 felett, a vérnyomás hasonló. Holnap megyek dolgozni már. Holnapután hazajön a család is. Helyrejövök én is vajoon??? Mert már megőrülök, hogy bármit csinálok semmihez semmi kedv, komolyan élni nincs kedvem, nem tudok aludni... Nyugtatóval sem.

Nyugtassatok meg, hogy ez tényleg csak átmeneti.......

Úgy érzem felrobban a mellkasom.

27/N



2015. júl. 12. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod alacsony, a pulzusod magas.Szerintem menj orvoshoz, mert ezt nem az egyedüllét okozza.Esetleg a melegtől is lehet, vagy még lehet sok oka, de hogy nem az egyedüllét az biztos.Depis hangulat, rossz közérzet az alacsony vérnyomástól is lehet.
2015. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azóta érzem ennyire rosszul magam, mióta egyedül vagyok.
2015. júl. 12. 16:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Az mással is lehet összefüggésbe, nem feltétlenül az egyedülléttel. Tényleg fordulj orvoshoz.
2015. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mit csinljak, h legalább kialudjam magam?
2015. júl. 12. 18:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Vegyél be több nyugtatót.
2015. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogy csökkenthetném a pulzusom anélkül, hogy a vérnyomásom csökkenne?
2015. júl. 12. 18:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Szervezetednek több oxigénre van szüksége.
2015. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nyugi ha méssz dolgozni és hazajön a család szépen visszaáll a pulzusod is mert csak az idegességtől magasabb. aludni is tudsz majd. a vérnyomásoddal pedig semmi gond nincs, igyál több vizet akkor emelkedik kicsit.
2015. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fél kanál só naponta kétszer.
2015. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amikor mindenféle stressz nélkül az alap pulzusom 110 volt és már megőrültem tőle, mert hallottam a fülemben, ahogy dobog a szívem és a fejemen is rángatóztak a szerek, az orvosok is képtelenek voltak olyan gyógyszert adni, ami nem viszi le a vérnyomást. Választhattam, hogy 90/50, normál pulzussal, vagy normál vérnyomás, 100-110-es pulzussal.


Nem azt mondom, hogy ne menj orvoshoz, mert ez elég régen volt ahhoz, hogy azóta kijöjjön valami fejlesztés.


Vérnyomást sok vízzel, zöldteával lehet emelni (drasztikusan meg ugye kóla, kávé, energiaital), de a legfontosabb, hogy vízből (ízesítheted) sokat igyál.

2015. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!