Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudnék az ellen tenni, ha...

Mit tudnék az ellen tenni, ha ideges vagyok valami miatt akkor mindig rám jön a sírás?

Figyelt kérdés
Eléggé kellemetlen tud lenni... Próbálom elfolytani, de nem vagyok elég erős hozzá.

2019. okt. 5. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha egyedül vagy, akkor sírj. Ha pl munkahelyen, akkor menj ki a mosdóba, bőgd ki magad, mosd meg az arcod, és kész. A sírást nem szabad(na) elfojtani, mert túlnyomásos szelepként működik. A stressz hormonok ürülésével csökkenti a belső feszültséget. Nem véletlenül sír az is aki nagyon boldog. Nem mellesleg jobb sírni, mint infarktust kapni. Vagy kettessével kapkodni a nyugtatókat.

Végül elárulom, hogy én, felnőtt férfi létemre DIREKT megríkatom magam, ha nagyon feszült vagyok, mert segít. Igyekszem olyankor egyedül lenni, de olyan is volt, hogy látott valaki. De nem érdekel, ő is szokott sírni, ez nem a gyengeség jele, hanem annak, hogy emberek vagyunk, nem vasúti sínek.

2019. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!