Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fejfájás, szédülés miatt...

Fejfájás, szédülés miatt küldtek neurológiára! Hogyan zajlik egy vizsgálat a neurológián? Milyen további vizsgálatokra küldhetnek még el?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 19:19
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ugyanez volt. Nem kell félni nem fog fájni. Megkérdezik milyen gyógyszert szoktál bevenniha fáj a fejed, majd javasolják, hogy írj egy fejfájás naplót, amelyben lejegyzed hogy mikor és mennyire fáj a fejed. Lesz még reflexvizsgálat, majd egy vonalon végig kell sétálni, stb. ilyenekre számíts. Engem elküldtek onnan EEG-re.
2010. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi szépen...nekem inkább zavaró,úgy lüktet a fejem,néha szokott csak fájni....de a vérnyomásom nem magas,hogy amiatt lenne ez a lüktetés...remélem nem lesz semmi...

EEG-n még sose voltam...

2010. szept. 26. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!