Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Neurológiai vizsgálat hogy...

Neurológiai vizsgálat hogy zajlik? Fejfájás, szédülés miatt megyek!

Figyelt kérdés
Miket kérdeznek,milyen vizsgálatokat szoktak csinálni?
2010. szept. 27. 13:47
1 2
 1/11 anonim válasza:

Holnapután én is ugyanezzel a panasszal megyek ideggyógyászatra.Nekem azt mondták,hogy kikérdeznek pár dolgot,pl:mivel töltöd a napjaidat,szoktál e sokat stresszelni és ilyenek.Esetleg megnézik a reflexeidet,térd-kalapács stb.Szal semmi komoly.

Én is most megyek legeslőnek.

2010. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
legelsőnek:)
2010. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát..remélem nem lesz gond...bár a fejfájásom más típusú,mint általában,és sokat szédülök,meg úgy lüktet a fejem...
2010. szept. 28. 11:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Már jártam neurológusnál. Ha súlyos, intenzív fejfájás gyötör, akár MRI is lehet belőle. De egyik sem fáj, nyugi. :)
2010. szept. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én is ma voltam,kaptam fájdalom csillapítót,meg beutalót

MR-re,ajd ha lesz időpontom,és kész a vizsgálat,akkor kell visszamennem....hát már előre be vagyok tojva...nem igazán bírom a zárt helyeket....mondták,hogy 20 perc lesz,mozdulatlanul kell feküdni,hogy ne egyek előtte 3-4 órával...ilyesmi:)

2010. szept. 29. 11:15
 6/11 anonim válasza:

Nekem már csináltak MR-t. Nem annyira gáz. Pedig én is utálom a bezártságot. Én jeleztem ezt a felvételeket készítő dokinak, ő meg azt mondta, hogy próbáljam meg becsukott szemmel. Ha meg nagyon rosszul érzem magam, és nem bírom, akkor jelezzek, és kiszednek.


A vizsgálat után viszont eléggé szédelegtem, úgyhogy jó volt, hogy volt kíséretem...

2010. szept. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hehe... én motorral mentem MRI-re. Az a sok zaj, és a bezártság betett, főleg hogy epilepszia-gyanús voltam. Ezek után hazamotoroztam. Tehát nem halálos, nyugi! ;)
2010. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
oké...én is gonodltam,hogy nem fogok belehalni,de azért izgulok egy kicsit....nektek el kellett menni az eredményért,ahol csinálták,vagy elküldték a dokinak?
2010. okt. 3. 19:10
 9/11 anonim válasza:

Nekem el kellett menni a leletért. És azóta is itt őrzöm a felvételeket a szekrényben... :-) Bármikor nézegethetem az agyamat rétegfelvételeken.


De gondolom, ez attól függ, hogy hol csinálják. Ha abban a kórházban, ahol a beutaló dokid van, akkor elképzelhető, hogy neki kézbesítik.

2010. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kerületi szakrendelőben a neurológus kérte,ő adott beutalót,a Fiumei úton fogják csinálni...akkor gondolom el kell érte mennem,és a lelettel együtt a neurológushoz vissza kontroll-ez van a papíromon...köszi szépen:)
2010. okt. 5. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!