Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagywc után ti hogyan jártok...

Nagywc után ti hogyan jártok el? Kérlek szavazzatok.

Figyelt kérdés

1. - megtörlöm papírral és megyek a dolgomra

2. - megtörlöm papírral aztán nedves wcpapírral és megyek a dolgomra

3. - megtörlöm papírral aztán bide és megyek a dolgomra

4. - megtörlöm papírral aztán behoppanok a gyors lefürdeni és azután megyek a dolgomra

5. - …?


Kiváncsi lennék ti hogy csinàljàtok? Mivel làny vagyok, nagyon félek a fertőzéstől (ecoli, sajnos sokszor fázok fel) úgy hogy ezért extrán ügyelek a higiéniára. Mivel bidénk nincs ezért én papír+nedves papír+gyors tus amit alkalmazok. Meg ha nem is lennék ennyire érzékeny ott lenn, akkor se tudnám elképzelni hogy egésznap “üljek” a reggeli menet eredményében. Nekem muszáj tusolnom utána…



2022. szept. 20. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
6. WC papiral megtorlom, ipadot vagy iphonet kikapcsolom, zsebre vágom , utána seggmosóvallecsapatom, megint megtorlom snassz sima száraz papirral, lehuzom a. Szarom teljes oblitessel utána kezet mosok, utána kijövök a WC-bol.
2022. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%

3 vagy 4.


Egyetértek, elképzelésem nincs hogyan képesek emberek sz@ros seggel, tulajdonképpen kakiban ülni egész nap.


Mert hiába szemérmeskedünk: ha csak törölve van, az kakis marad.

2022. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Idehaza a reggeli tusolás előtt tolom ki.


De te napközben hol találsz bidét, meg hol tusolsz? A suliban/melóban van tus meg puncimosó?

2022. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

Ha nagyon ragadós, és itthon vagyok, akkor utána zuhany.

Ha munkahelyen vagyok, akkor szoptam.

2022. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos az 1. az általános. Nem mosnak kezet sem az emberek, valóban csak felállnak és mennek a dolgukra. Én esténként zuhanyzok. Papírral kitörlöm és kész. Akinek folyamatosan krémes vagy folyékonyabb, annak valamilyen betegsége van!

Amit te csinálsz az is betegség. Mentális. Minek a nedves papír, ha megfürdesz?? Azért vagy gyakran beteg, mert folyamatosan lemosod a természetes védelmi vonalat. Gondolom a hüvelyed is öblíted, ígs kiölted a flórát!

Szedj tőzegáfonyát gyakori felfázás ellen és nyugi, estig nem fog elrohadni a tested!

2022. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Reggel szoktam járni WC-re, indulás előtt meg úgyis lezuhanyzom. De ha nappal jön rám, van nedves törlőkendő is.
2022. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%

Én is nő vagyok, mi nedves baba kendőt használunk itthon.

#5 ne is mond, volt olyan lakótársam, aki nem mosott utána kezet, totálisan ki voltam ezen, többször felhívtam rá a figyelmét, de neki alap volt, hogy nem mos utána. Nem értem egyszerűen az ilyet, folyamatosan fertőtlenítettem utána a kilicseket, kapcsolókat, konyhába is mindent, mert a halálom volt, hogy bement utána a konyhába mindent összefogni.


Amúgy túlzásba tényleg ne vidd kérdező, mert felboríthatod a természetes Ph-dat és attól fognak lenni folyamatos hüvelyfertőzéseid. Tudom, hajlam kérdése is, de nekem szinte soha nem volt ilyesmim. Sima papír és ha kicsit kenős, akkor megy a babatörlő + papír. Majd alap, hogy kézmosás alaposan + kézfertőtlenítőzünk is.

2022. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

#7: kézmosás után minek kézfertőtlenítőzöl?

A szappan fertőtlenít. Feltéve, hogy rendes szappant használsz.

2022. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Háát ezaz, hogy nem nagyon fertőtlenítő hatású szappan, ha nem olyan van éppen itthon, használjuk kiegészítésnek. De ha pl Dettol-t veszek, akkor nem, mert az magában is jól fertőtlenít.
2022. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

1. mint a legtöbb normális ember.

Durva, hogy valahol még víz sincs a Földön, itt meg egyesek azon vannak kiakadva, hogy az emberek csak kitörlik és kész. A nagy kényelembe már azt sem tudják mibe kössenek bele. Vicces és egyben szánalmas is. :)

2022. szept. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!