Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagywc után ti hogyan jártok...

Nagywc után ti hogyan jártok el? Kérlek szavazzatok.

Figyelt kérdés

1. - megtörlöm papírral és megyek a dolgomra

2. - megtörlöm papírral aztán nedves wcpapírral és megyek a dolgomra

3. - megtörlöm papírral aztán bide és megyek a dolgomra

4. - megtörlöm papírral aztán behoppanok a gyors lefürdeni és azután megyek a dolgomra

5. - …?


Kiváncsi lennék ti hogy csinàljàtok? Mivel làny vagyok, nagyon félek a fertőzéstől (ecoli, sajnos sokszor fázok fel) úgy hogy ezért extrán ügyelek a higiéniára. Mivel bidénk nincs ezért én papír+nedves papír+gyors tus amit alkalmazok. Meg ha nem is lennék ennyire érzékeny ott lenn, akkor se tudnám elképzelni hogy egésznap “üljek” a reggeli menet eredményében. Nekem muszáj tusolnom utána…



2022. szept. 20. 20:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
63%

Nem lány vagyok (hanem fiú, ezt ma már hozzá kell tenni az egyértelműség végett), de nálam a sorrend:

1. kábelfektetés

2. fenékmosás kézi bidézuhannyal a WC-n ülve, bal kézzel mosva a fenekem, néha szappannal, néha szappan nélkül. Szappan nélkül is tiszta lesz...

3. Lehúzom a WC-t

4. Megszárítom a fenekem az erre a célra tartott kis törölközővel. A törölköző nem lesz kakis, mert akkor már tiszta a fenekem.

5. Felöltözöm

6. Alapos szappanos kézmosás a csapnál


Ha nem otthon jön rám, akkor ugyanez, csak bidépalackkal spriccelem a vizet hátulról, miközben tisztára mosom a fenekem.


Jól látjátok, WC-papírt általában nem használok, hanem azonnal belemosom a WC-kagylóba a cuccot a fenekemről. Igen, folyóvíz alatt kézzel dörzsölve, mert én nem undorodom a saját fenekemtől.

Néha előtte két lap WC-papírral kitörlöm, ha nagyon krémes a cucc, de akkor is mosom utána azonnal.



Gyerekkorom óta mosom a fenekem, így neveltek, pedig nem vagyunk mohamedánoky thaiföldiek vagy indiaiak. A világ nagy részén ez az alap.


Ja, pisilés után a cerkát is elmosom a csapnál. 5 másodperc folyó víz alatti dörzsölés és nem húgyszagú pöccsel járkálok egész nap és túró se képződik rajta egyáltalán.

Én főleg ha nem otthon megyek WC-re, akkor pisilés előtt is kezet mosok, meg utána is, nem nyúlok koszos kézzel a cerkához.


Magyar lányoknál tapasztaltam, hogy sajnos szinte mind pisiszagú puncival létezik, a fenekük se tiszta, csak szétkenik az anyagot. Az alvadt menstruációs vérről nem is szólva.

2022. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!