Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagywc után ti hogyan jártok...

Nagywc után ti hogyan jártok el? Kérlek szavazzatok.

Figyelt kérdés

1. - megtörlöm papírral és megyek a dolgomra

2. - megtörlöm papírral aztán nedves wcpapírral és megyek a dolgomra

3. - megtörlöm papírral aztán bide és megyek a dolgomra

4. - megtörlöm papírral aztán behoppanok a gyors lefürdeni és azután megyek a dolgomra

5. - …?


Kiváncsi lennék ti hogy csinàljàtok? Mivel làny vagyok, nagyon félek a fertőzéstől (ecoli, sajnos sokszor fázok fel) úgy hogy ezért extrán ügyelek a higiéniára. Mivel bidénk nincs ezért én papír+nedves papír+gyors tus amit alkalmazok. Meg ha nem is lennék ennyire érzékeny ott lenn, akkor se tudnám elképzelni hogy egésznap “üljek” a reggeli menet eredményében. Nekem muszáj tusolnom utána…



2022. szept. 20. 20:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%

10# Azért nagyon nem mindegy hogy a Himalaja tetején kecskepásztor vagy (sz@ros seggel) vagy valamelyik multi recepciós...... (szintén illatos alsóval)...


Szánalmas az te vagy ilyen mentalitással.

2022. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
24%

11-es!


Az ilyen emberek miatt, mint te tart ott a világ ahol. Majd az unokáid remélhetőleg megköszönik neked is a mérhetetlen pazarlásod, amikor az ivóvízét kell küzdeniük. :)

2022. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vàlaszokat. Még kivàncsi lennék több szavazatra is.
2022. szept. 21. 16:35
 14/21 anonim ***** válasza:

Hordó vízzel kimosni azok szokták, akik képtelenek rendesen kitörölni. Pl azért, mert kényszeresen eljárnak reggel gongütésre, ha kell, ha nem, aztán ilyen kenőmájas csak, nem pedig rendesen kiszáradt, ami normál inger után van pár órával.

Amúgy normál sorrend miért nincs egyik válasznál sem? Én mindig előbb megyek a nagydolgomra és csak utána törlök, fordítva mi értelme?

2022. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez tulajdonképpen miért érdekel téged?

Kakira izgulsz?

2022. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A juh trágya már nem is jó?
2022. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A második. Megtörlöm papírral, aztán nedvestörlővel, és ennyi. Elképzelni nem tudom, hogy sima papíros törléssel legyek egész nap, de azt sem, hogy megfürödjek mindig. Minek? Hozzáteszem, hogy nem reggel szoktam kakilni, hanem délután, de ha reggel kakilnék, akkor se rohannék mosakodni...
2022. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
46%

Megtörlöm és megyek a dolgomra.


Lány vagyok, 33 év alatt eddig egyszer fáztam fel, azt sem azért, mert szros lettem odalenn.

2022. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%

#10

Az, hogy valahol a Földön nincs víz, az nem érv, hogy mi ne mossuk a fenekünket.

Ahol nincs víz, ott nem lenne szabad embereknek élni. A gond a túlnépesedés.

És egyébként pont azokon a részeken terjedt el a fenékmosás, ahol kevés a víz. Arab világ, India stb. Ahol egy liter vízzel teljesen ki tudják mosni a valagukat és még kezet is tudnak mosni. Az más kérdés, hogy Indiában sok helyen az utcán sz@rnak, de ez nem függ össze a papírhasználattal.


Egy tekercs WC-papír gyártásának vízigénye több száz liter. Hihetetlennek tűnik, de így van. És még a WC-papírt el kell szállítani a gyárból a boltba, onnan hazafuvarozni. A WC-papír drága, erőforráspazarló, még ha nem is okozza a fák kihalását, mint egyesek hiszik. Sokkal több vizet fogyaszt a papír gyártása, mint a vízzel való fenékmosás.

2022. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

#11


A Himalájában a kecskepásztor valószínűleg inkább mossa a valagát, mert ott WC-papír nincs, van viszont valamennyi víz hisz az allatot és emberek is naponta isznak, a víz sokkal több helyen kéznél van a harmadik világban, mint a nyugati luxusnak számító WC-papír.

2022. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!