Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik gyárban dolgoznak ? Hogy bírjátok a délelőttös műszakot ? Hány órakor keltek ? Előfordult már olyan, hogy nagyon kialvatlanul mentetek dolgozni , esetleg semennyit nem aludtatok ?

Figyelt kérdés

2022. nov. 3. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A de. a legrosszabb, az éjszakás a legjobb nekem. De.re soha nem mentem még kipihenten, 4kor kell kelnem, de éjfél előtt nem tudok elaludni
2022. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Délelőtt a kedvencem és imádok ott lenni legszívesebben oda is költöznék. 3kor kelek
2022. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1- és a három műszak nem terheli meg a szervezetedet ? Mióta dolgozol ilyen munkarendben ? Vannak - e nálatok tizenkettezèsek ? Én is nagyon, de nagyon kialvatlan szoktam lenni, főleg vasárnapról hétfőre , rendesen néha szédülök.


-2- es, ez nagyon jó. Nem szoktál álmos lenni ? Miket gyártótok ? Neked mi a feladatod ?

2022. nov. 3. 11:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3 műszak, napi 8 óra+bő egy-egy óra utazás. 3.40 kor kelek délelőttösbe, pedig éjjeli bagoly vagyok. Ilyenkor minden bajom van, hányinger-hányás, éjszaka csak forgolódok, azt várom, hogy mikor szól az ébresztő. A többivel nincs bajom.
2022. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Délelőttös héten általában 9kor kinyomom telot, tv-t és ha álmos vagyok ha nem megpróbálom az alvást.Van mikor sikerül is 1 órán belül. Ilyenkor elég kipihentnek érzem magam.Ha nem jön össze az alvás időben, akkor olyan délig birom, utána végem van mire hazaérek.De itthon friss kávéval birom a napot estig 😁Amugy én is 4kor kelek.
2022. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Már rég be kell volna tiltani. A délelőttösben a dúgozók fele zombiként melózik.

Folyamatos munkarendet 12-24-12-48-ban nyomják kulturált helyeken, ahol 4 naponta 1x kell csak korán kelni (sőt olyan is van, ahol 7-kor vagy 8-kor van váltás) és harmadával kevesebbet utazni. 1 hétig ez, aztán 1 hétig az, hát basszus az egyiptomi rabszolgáknak jobb dolguk volt.

2022. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a délelőttös a legszarabb. Én 3:50-kor kelek.

Sajnos ilyenkor benne van a pakliban késés is, mert az ember nehezen veszi rá magát a korán fekvésre, főleg ha pl. nézné a meccseket. Ráadásul nálunk elég merevek ilyen téren, egyszer tulajdonképpen csak negyedórát késtem (06:16-kor már le is csekkoltam), de fél lett, mire átöltöztem, meg beértem a terültre. Viszont félóra alatt alig lehet valamit csinálni, sokan akkor még el sem kezdik az érdemi munkát, szóval semmiről sem maradtam le, mégis bent kellett maradnom plusz 30 percet.

2022. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!