Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem bírom a délelőttös...

Miért nem bírom a délelőttös műszakokat? Miért nem bírok korán kelni?

Figyelt kérdés
A délutános műszak egész jó, csak elveszi a délutánom, az éjszakásban is egészen elememben vagyok. Viszont a délelőttös műszakból már késtem is olykor, sőt, ha rosszabb állapotban vagyok, akkor nem kapcsol az agyam se rendesen. Mit lehet kezdeni ilyenkor magammal? Hogyan tudjak normálisan készenlétben állni a délelőttös műszakra is?

2020. nov. 24. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán a Bagoly típusba tartozol bioritmus tekintetében, aki este-éjjel aktív inkább.
2020. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert emberkínzás hajnalban kelni. A 3 műszakot eleve be kellene tiltani. A 12-24-12-48 ezerszer normálisabb dolog.
2020. nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Ha 7 előtt kelek hulla vagyok. Frissebb vagyok ha alszok fél 1-től 7-ig, mintha aludnék 9-től 5-ig, ez hiába lenne több (Nemhogy 4-ig, míg 3 műszakba jártam...)

Aztán úgy hozta a sors, hogy egy műszakban kezdtem járni (6-14) de maga volt a pokol és egyre nehezebb volt ahelyett, hogy legszoktam volna. Úgyhogy tanácsot adni nem tudok, ilyenre sikerültünk, pech.

2020. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Éngem is behívtak holnap hajnal tízre dolgozni, a reggel 12 (dél) helyett. Délután 2 körül kerülök képbe, este 6 és 10 között vagyok a legaktívabb és éjjel 2-ig nem tudok elaludni. Jártam reggel 7-re is, 1 hónapig bírtam.
2020. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, egyetlen munkahelyem volt ahol 10-re kellett menni. Álom volt!

Egész életem azzal telik el, hogy fáradt vagyok, kimerült, mindezt azért mert hajnalban kell kelni. Volt olyan melóm, ahol hajnal fél 5-re kellett menni, na az a kínzás.

Engem is érdekel a megoldás, a szokásos aludd ki magad, igyál kávét stb. hanyagolandó, mindet kipróbáltam. 😆

2020. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ne is mondjátok. De utálom, hajnalban kelni hallod, a szemeim ègnek, szédülök a fáradtságtól, hányingerem van, csak vonszolom magam és nem telik az idő. Állandóan fáradt és kialvatlan vagyok, semmi energiám, elegem van.

Éjjeli bagoly vagyok, imádok félhomályban lenni késő este, olvasni, stb, de neeeem, nem lehet, mert hajnalban kelni kell. Alig bírom már tényleg. Veletek mi van azóta ? Találtatok jobb melót ?

2022. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!