Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet a pánikbetegséget...

Hogyan lehet a pánikbetegséget kezelni? 20éves lány vagyok, és ha társoságba kerülök rámjön a rosszullét a remegés feszültség, ugyan így buszon nemmerek egyedül utazni egyre több situban így vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 12:20
1 2
 11/13 T. Zoltán ***** válasza:

Ha valaki olvasta a Dianetika könyvet és alkalmazta is a benne szereplő módszert akkor biztosan tudja, hogy javít az életén és jobban tudja onnantól használni a képességeit. Ha nem olvasta, akkor nem tudom hogyan van róla saját véleménye. Ugyan ez igaz a Szcientológia könyveire és technológiájára. Akitől én óvnálak az a pszichiáter, aki gyógyszerekkel eléri, hogy egy zombivá válj és a mikor már hozzászoksz a gyógyszerekhez és nem érik el az általuk kívánt hatást akkor befektetnek egy osztályra ahonnan még gyógyultan nem jött ki senki. A Szcientológia még nem tett őrülté senkit.

Ezen kívül egy olyan dologról véleményt mondani amiről még csak a médiában olvastunk, vagy hallottunk elég érdekes, főleg úgy, hogy más témákban meg azt szokták mondani, hogy: "ó hagyjad már, az újságok összeírnak minden hülyeséget" A hozzászólásokhoz kérnék nevet is, ha már véleménye van valakinek.

Üdv, Tóth Zoltán

2013. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"A Szcientológia még nem tett őrülté senkit."

Nagy tévedés, nézz utána. Nem kell nekem se elhinni.

(Persze általában nem őrültté akarják tenni az embereket, csak függővé. Néhányan azonban ezt nem bírják ki és beleőrülnek.)

2013. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 T. Zoltán ***** válasza:

Leírnál egy nevet, vagy embert akit örülté, vagy függővé tett. Érts bármit is a függőség alatt. Mert azt, hogy az ember elkezd tanulni az életről és utána még többet akar tudni függőségnek nevezni elég érdekes.

Ezzel az erővel ha valaki elkezd edzésre járni, legyen az bármilyen edzés és attól egyre jobban érzi magát és ezért folyamatosan elkezd járni és egyre többet akar az is függőség. Vagy ha valaki megtanul főzni és attól sokkal elégedettebb lesz és örömet szerez a családnak, ezért egyre többet akar megtanulni a főzésről az is nevezhetjük függőségnek.

2013. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!