Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindenkinek működnek az ehhez...

Mindenkinek működnek az ehhez hasonló módszerek az álomparalízis feloldására?

Figyelt kérdés
Én sokszor kerülök abba amikor fél álomban vagyok, például felkelés utáni vissza alváskor, érzem, hogy az egész testem bizsereg és nem tudom semmim sem mozgatni. Viszont ilyenkor a számat kicsit tudom mozgatni, elkezdem harapdálni a nyelvem kicsit, ami feloldja a fejemet, aztán a fejemet elkezdem mozgatni, és végül feloldom a teljes paralízist és fel kelek. Ti szoktatok hasonlót?

2022. dec. 29. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Miért bánatanám magam, amikor elég, ha csak egyszerűen ellazítom az izmaimat a feszítés helyett, tudatosítom magamban, hogy paralízisem van és el is múlik magától néhány másodperc alatt? Jézusom, nyelvharapdálás...
2022. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmi baja nincs a nyelvemnek, nem tiszta erőből gondoltam XD nem is fáj, csak érzek vele, éppen elég impulzust ad hogy magához térjen a testem
2022. dec. 29. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!