Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire gyakori, hogy valaki...

Mennyire gyakori, hogy valaki kimossa a fenekét nagy WC után? Én nem tudom úgy jól érezni magam, hogy ne tegyem meg.

Figyelt kérdés

El nem tudok képzelni egy nagy WC-zést sem anélkül, hogy kimosnám a fenekem utána. Általában alaposan kitörlöm papírral, majd utána jön pluszban a vizes mosás.


Otthon ez könnyen megy, de pl. munkahelyen vizes és kézmosószeres kéztörlőt viszek be magammal, hogy valamennyire meg legyen a higiénia érzése. Szerencsére erdőben, bokorban, váratlan helyen még sohasem jött rám a szapora.


Az a durva, hogy amikor mellettem ül a WC-n egy kollégám, hallom, hogy hatalmas rotyogtatás után kb. kétszer megtörli magát gyorsan papírral, és már megy is vissza az irodába. Szerintem az ilyen nem eléggé alapos megtörlés sokkal nagyobb para, mint amit én csinálok.


Mit gondoltok erről?


2023. jan. 3. 11:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Oké, nekem is volt olyan, hogy nem hagyott a széklet a papíron semmi nyomot, de ez kb. az "esetek" 1-2 százaléka. Havonta egyszer, ha van ilyen.
2023. jan. 3. 21:19
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem olyan a székletem, hogy 5-6-ot törlök és kész. Nem kenőcsös állagú, nem folyós, hanem normális, legtöbbször nyomot sem hagy kívül.
2023. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A szinte állandó kenőcsös széklet amúgy valamilyen ételintolerancia vagy bélbetegség jele. Nem egészséges.
2023. jan. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a kenőcsös széklet nem egészséges, mert pl. intoleranciára utalhat, de gondolom nem ritka, hisz elvileg a felnőttek 15 - 30 százalék laktóz intoleráns, csak a legtöbben nem is tudnak róla.
2023. jan. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
Én még kitörölni se tudom normálisan nem hogy kimossam:D!
2023. jan. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!