Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mellkastáji remegés érzet...

Mellkastáji remegés érzet szív vagy gyomor eredetű? Hogyan lehet elkülöníteni?

Figyelt kérdés

Tapintásra és mérésre is normális ilyenkor a vérnyomásom és a pulzusom.

A gyomrom sokat szokott fájni. Hogyan tudom elkülöníteni?


2023. jan. 14. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapjában véve attól mert jó a vérnyomásod és a pulzusod még nem jelenti azt, hogy nincs kardiológiai elváltozásod.


Mivel a szíveredetű probléma lehet életveszélyes is, ezért elsősorban azt kell kizárni. Ha az meg volt, akkor gasztroenterológián tudják megmondani, hogy mi a probléma (ha van).


Érzetre sem orvos, sem más nem tudja megmondani, hogy milyen eredetű a fájdalom/tünet, ezért vannak a vizsgálatok.

2023. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
EKG + szív UH-ra menj el, azért ha jók az értékeid az jó jel mindenképp. de ezeket is zongorázd végig. egyébként ha ott okés, akko inkább idegrendszeri eredetű dologra gondolnék.
2023. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb egy hónapja voltam ekg+ uh-n, minden rendben volt akkor, bár ilyen tüneteim nem voltak akkor... lehet a stressz, vagy reflux, amire gondolnék
2023. jan. 14. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaa akkor szuper jó. én a jövő héten megyek el ezekre, mert nekem ezekben a frontos időkben lettek ilyen extra ütéseim, de elég gyakran, és régen nem volt jellemző. jobb a békesség azért :D

de simán lehet, hogy a front neked is betett. Mindenki szarul volt körülöttem konkrétan, fej, izületi fájdalmak, szédülések, magas vérnyomás..

2023. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!