Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez és mi okozhatja?

Mi lehet ez és mi okozhatja?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, az a problémám, hogy néha előfordul, hogy a mellkasomban középen alul (asszem, valahol a gyomrom fölött) hirtelen valami nyomás szerű érzés van, de csak bagyon rövid ideig, aztán végigfut rajtam a hideg és lezsibbadok. Az egész csak 1-2 másodpercig tart, és hirtelen jön, tehát nem feltétlenül akkor, ha megterhelem magam vagy ideges vagyok stb. Mi lehet ez? A sok stressztől lehet, vagy valami komolyabb? Másnak is van ilyen? Érdemes vele orvoshoz menni?
2010. okt. 4. 19:23
 1/2 anonim válasza:
Menj el dokihoz szerintem...ő megmondja...
2010. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez lehet a stressztől igen.Nekem is szokott lenni ilyen,de nem közvetlenül stresszhelyzetben,inkább akkor ha már elmúlt a stressz,nyugis vagyok,akkor jön ki így az ideg gondolom.Nagyon ijesztő tud lenni,szívrohamszerű tünet,voltam már vele szívultrahangon is.Nekem mitralis prolapsusom van,ez egy billentyűrendellenesség és nem komoly,de nekem ez okozza.Szerintem menj el orvoshoz,mégiscsak jobb,ha kizárnak minden rizikófaktort,és természetesen meg is nyugszol ha megtudod mi a kiváltó ok!
2010. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!