Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 20 év fölötti nő vagyok,a...

20 év fölötti nő vagyok,a problémám a szőrösödès, mindenhol is szőr van,kis korom óta zavar szorongok miatta a suliban is csúfoltak ez miatt,így már felnőtt koromra próbáltam ezt elengedni és elfogadni magam?

Figyelt kérdés
A párom soha szóvá nem tette,hogy őt zavarná engem annál inkább, kisebb koromban ha strandra jártunk mindenhol le borotváltam magam, igen amit el tudsz képzelni mindenhol ezt körülbelül 2 nyáron át, mára már csak a kezem lábam és a hajlatoknál, a kèrdès,ezzel a problémával lehet orvoshoz menni? És ha igen hova ? Hormon gyógyszerek szedèsèvel megszűnnek a szőrszálak ?

2023. febr. 11. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Pcos?
2023. febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj nem tudom mi az ?
2023. febr. 11. 14:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan betegség ami miatt erősebb és több a szőröd
2023. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem,tudsz ajánlani valamit?
2023. febr. 13. 01:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Utána olvastam picit, 10 jelzőből rám 2 volt jellemző, úgyhogy szerintem nem ez a a dolog hátterében,legfőbb jellemző a terméketlensèg nekem van egy kislányom
2023. febr. 13. 01:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor valószínűleg genetikailag több szőröd van. Viszont akkor a hormongyógyszerek se lennének valószínűleg hatásosak de ha akarsz el mehetsz orvoshoz, hátha. Ezt leszámítva csak szőrteleníteni tudsz, a gyantát javaslom
2023. febr. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)
2023. febr. 13. 22:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Genetika, alkat, ezt örököltem, mindenhol szőrös vagyok. L.
2023. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A balkániakra és a kunokra jellemző. Lehet, van ilyen beütésed a felmenők között.
2023. febr. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!