Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek melyik szinte...

Szerintetek melyik szinte minden patikában illetve vény nélkül kapható fejfájás ellenes tabletta a leghatékonyabb ?

Figyelt kérdés

#gyógyszer #fejfájás #tabletta #gyógyszertár #fejfájás ellenes tabletta
2023. febr. 24. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Az a fejfájás jellegétöl is függ!
2023. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Algopyrin nálam mindig hatásos.
2023. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Ibuprofen hatóanyagú gyógyszeren élek, bedurrantok 800 mg-ot és minden fejfájásom elmúlt eddig. Sőt, egyszer szétzúzták az ujjaimat, arra is vettem be, az sem fájt utána.


Ezek úgy működnek, hogy blokkolják a fájdalomreceptorokat. Ugyanúgy fáj, csak nem érzed.

2023. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Magyarországon sajnos még nem találtam olyat, ami mindig használjon, így külföldön veszem. Ibuprofen nekem sajnos lófüttyöt sem ér migrénre.
2023. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Hogy kinek mi a hatásos, az egyéni és nyilván a fejfájás jellegétől is függ. Nekem az Algopyrin mindig jó. Ha enyhe értágításra van szükség, akkor kis dózisú koffein ill. erős tea is segíthet, utóbbi a pentoxifillin miatt a vérlemezkék túlzott működését is gátolja, szén-dioxid is értágító.
2023. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Nekem használ az Algoflex Rapid, de ha nincs itthon Alporyrin is jó.
2023. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
A Quarelin kimondottan fejfájás csillapítására való. De ha a fejfájás rendszeres és nehezen csillapítható, akkor kérj beutalót a fejfájás ambulanciára (Budapest, XIV. kerület), mert akár súlyos betegség (szemüveg hiánya vagy rossz szemüvegtől az agydaganatig stb.) is okozhatja.
2023. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!