Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Hogyan tudnám leküzdeni a bolti rosszulléteket?

Figyelt kérdés

Szinte minden alkalommal, amikor boltban vagyok, rám tör egy rosszullét, aminek nem tudom az okát. Ilyenkor szédelgek, néha már ájulás közeli állapotba kerülök pár mp-re. Úgy érzem, mintha menekülnöm kellene, türelmetlen vagyok. Feszülnek az izmaim, melegem van, kiver a víz. Olykor után 1 óráig is elhúzódik ez az állapot, de szinte mindig boltokban jön elő.

30-as életerős férfi vagyok. Mitől van ez? Sose voltam az otthonülős típus, de már szégyellem, hogy már rettegnem kell lassan, ha boltba akarok menni.


2023. márc. 13. 08:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10


Ez nem jó tanács. Azzal amit te írtál, pusztán menekülési utat ajánlottál neki. A félelmekkel szembe kell nézni. Hidd el én tudom, én is ebben a cipőben voltam, minden boltban rosszul voltam. Jártam pszichológushoz is, ami nyilván segített.


De a legnagyobb segítség az volt, hogy elfogadtam, hogy ez van, de nem katasztrofizáltam tovább. Hányingerem volt, nem vettem róla tudomást, úgy voltam vele nem érdekel, max odahányok a bolt közepére és kész.


Idővel elmúlt :)

2023. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11 -es, épp ez a lényeg, hogy tudja, hogy könnyen ki tud menekülni!
2023. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez egy egyfajta biztonságérzetet ad neki!
2023. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!