Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Új munkám van, ahol egész nap...

Új munkám van, ahol egész nap állnom kell.elszoktam az álló munkától, tegnap reggel alig bírtam elindulni.. Bedagadt a lábam, térdhajlatban bemerevedett. Nem szeretném az állásom elveszteni, mit tehetek, hogy bírjam?

Figyelt kérdés

2023. máj. 7. 10:43
A kérdező szavazást indított:
Gyógyszeres kezelés
Torna
6 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Orvosnál ki kell vizsgálni de ha nem bírod akkor sajnos ott kellesz hagynod.


Az ilyen nem gyógyul pár nap alatt és az is lehet, hogy nem is leszel soha olyan állapotban, hogy egész napos talpaló munkát végezz.

2023. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

izületvédő, + ez

[link]

2023. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó cipőt válassz a munkához. Pl. a Sketchers-nek van kifejezetten munkacipője, nekem most nagyon bejött. (Nem reklámozom őket, a boltban rémesen bunkók voltak, de a cipő bevált - krónikus talpizomgyulladásom van amúgy, szóval élet-halál kérdése, hogy jó legyen a cipőm).
2023. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy 3 írja. Nagyon sok múlik a cipőn plusz a rendes tartáson.

Vegyél egy jóminőségű cipőt, és kaphatók még ilyen izületvédő/cukorbetegeknek való szorító harisnya is. Meg pihentesd. Amikor csak tudsz ülj le.

2023. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Háziprvos, ortopéd orv9s adhat tanácsot!


Fájdalomra Flector gél, vagy ibuprofenes gél lehet jó. Esetleg lóbalzsam.


Dagadásra lehet, hogy borogatás.

2023. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor leülni nem is tudsz, próbálj minél többet táncikálni, lépegetni feltűnés nélkül. Otthon pihenj és polcold föl a lábad. A biciklizés is jót tehet, nem tudnál esetleg azzal járni dolgozni? Plusz egy orvosi konzultáció (először a háziorvossal) szintén jó ötlet.
2023. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Sajnos, otthagytam a munk@t,nem bírnám a folyamatos állást, évekkel ezelőtt porckopásom is volt.

Tehát nem erőlthetem meg.

Ülő munka kell, 60 évesen első az egészség.

Gyógytornát végzek itthon,

rendszeresen kéne. Szobabicajom is van..

2023. jún. 8. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!