Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokszor kap el mostanában...

Sokszor kap el mostanában bizonytalanság érzet, mint tériszonynál?

Figyelt kérdés

Tériszinyos vagyok, olyan helyzetben mindig kicsit riadt vagyok és nagyon gyengén szédülök.


Mostanában sok volt a stressz, és ilyen stresszes helyzetekben van hogy ugyanilyen érzés kap el rövid időre.


Ez mivel lehetne kezelhető gyógyszer nélkül?


Kimerült az idegrendszerem?


2023. jún. 22. 20:37
 1/3 anonim válasza:
100%

Nem állhat a dolog mögött esetleg vérnyomásprobléma? Vagy bármi, ami befolyásolhatná a közérzetedet. Egyébként szerintem normális, igen, egyénenként eltérő, ki milyen módon reagál a stresszre. Arra tudok még gondolni, hogy mivel a magasság okozta tériszony és erős stressz is relatíve pánikhelyzet, a szervezeted ugyanúgy viselkedik mindkét helyzetben. Interneten sokak ajánlották az Ashwaganda gyógynövényes tablettát, amit leginkább a nyugtató hatása miatt szoktak szeretni. Nálam egyébként bevált, bár rövid távon szedtem csak, és egy idő után kicsit érzelmileg üresebbnek és érdektelenebbnek éreztem magam, bár ez lehet csak valami negatív placebo:')

Jobbulást kívánok!

2023. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Attól félek, hogy bármire raszokok ami kicsit segítene. Szóval ha működne nálam,akk életem végéig szednem xd


Igen kicsit ilyen pánik hangulatú a dolog


Köszönöm a segítséget!

2023. jún. 22. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szédüléssel(bizonytalanság érzettel) küzdök.. Szorongásos depresszióm van. Szorongás sajnos többek közt szédülést is okoz...
2023. jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!