Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjszakai műszak alatt hogy...

Éjszakai műszak alatt hogy lehet frissnek maradni?

Figyelt kérdés
Én már unom az éjszakai műszakokat, hogy maradhatnék friss alattuk?
2023. jún. 23. 00:38
 1/7 anonim válasza:
21%
Zene, podcast hallgatás, élénkítőszer mértékkel fogyasztva.
2023. jún. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapvetoen ugy ment, hogy nappal egyben nyolc orat aludtam.
2023. jún. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én éjjeli őr vagyok, edzeni is voltam nap közben, ma is akarok majd nap közben ha felkeltem, nem fog a célom útjába állni sem a forró időjárás, sem a beosztásom. Max kevesebbet alszom, egyszer kétszer belefér.
2023. jún. 23. 01:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.


Akit ismerek azok mind annyi energiaitalt isznak meg kavet meg mindenfelet, hogy total egeszsegtelen.


A cirkadiam ritmusa az embernek meg evolucios folyamatkent tart ott ahol most. Nappal tevekeny, sut a nap, kevesebb melatonin termeles, ejszaka meg forditva.


A szivnek sem jo.


De ha az a kerdes hogy hogy lehet ebren maradni, akkor ahogy irtak, elekinto szerekkel (ezt gondolom eleg tag ertelemben lehet erteni), zenevel szerintem nem, podcastba meg bealszol.


Lehet neki ez bevalik, de ezek nem tudom hogy hatnak egy emberre hogy ebren maradjanak.


A legelkepzelhetobb az az amit a 2-es irt, kialszod magad mielott melozol, de akkor jol sotetits be a szobaban, mert a kis napfenyre is erzekeny a test.

2023. jún. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Konstans éjszakázom egy ideje, legjobb lenne ha már tudnék találni egy munkát ami reggeltől délutánnig van.
2023. jún. 23. 01:11
 6/7 anonim válasza:
100%
Lol én konstans éjjszakai járőr vagyok télen kezdtem akkor még elviselhető volt mert sötétben érkezel haza és kb olyan mintha éjjel lenne de így nyáron abszolút gyilkos. Nem hiába hívják temető műszaknak. Nem tudsz friss maradni és ne is akarj tanulj ki valami más szakmát de ezt hagyd abba mert nem az a probléma hogy hamarabb meghalsz hanem hogy előtte leépít mint egy hullát
2023. jún. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs is pihenőidő?
2023. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!