Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 hónapja minden éjszaka...

2 hónapja minden éjszaka eldugul az orrom, kiszárad a szám majd megfulladok. Néha nappal is rám jön de az ritkább. Merre forduljak ilyen problémával?

Figyelt kérdés

A háziorvos irt fel nekem szteroidos orrsprayt de csak ideig óráig segít. Vissza tér a problémám.

Mitől lehet? Volt már valakinek ilyen?

22 éves vagyok és nő


2023. jún. 26. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Túl száraz levegő. Próbálj ki valami párásítót. Az orvosok csak ahhoz értenek, hogy milyen gyógyszert írjanak fel. A valódi okot nem keresik, nem akarják megszüntetni. Az nem biznisz a gyógyszeriparnak hogy megmondják, hogy tegyél be párásítót mert 99%-ban a száraz levegő okoz ilyet az embereknél este. A biznisz az, hogy vegyed folyamatosan a gyógyszereket...
2023. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is a száraz levegő lehet vagy a por. Ágyneműt mindent moss ki (párnát is). Ha tudod akkor a matracot verd ki. És vegyél egy párásítót.


Nekem ez lenne az első lépés. Ha ezek nem jók, akkor gyere vissza azt megint megpróbáljuk (vagy lehet valaki más ír más ötletet).

2023. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tollpárnád van, tüntesd el .
2023. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!