Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Covid oltás óta lett valakinek...

Covid oltás óta lett valakinek valamilyen betegsége ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azt figyeltem meg itt a faluba hogy akik pfizer oltást kaptak többségük valamilyen daganatos beteg lett 😔

Viszont akik Sputnik oltást kaptak nem nagyon hallok hogy az ők körében alakult volna ki ilyen betegség.



2023. jún. 30. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem nekem (én oltatlan vagyok) , testvéremnek és a feleségének lett durván magas vérnyomása az oltások után. Hogy milyet vettek fel, azt nem tudom.
2023. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem lett semmi és az ismerőseimnek sem.
2023. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Én is tudok olyanokról,akik többszörösen oltatták magukat,és nem Kínaival,nem tudnak kigyógyulni a betegségeikből.Legfeljebb csak 1-2 hétre.

Én nem dőltem be az oltakozásnak.

2023. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Semmi bajom, de az ismerőseim körében sem hallottam senkitől, hogy oltás után bármi bajuk lenne.

Pedig én eléggé az oltás ellen voltam, de a munkám miatt muszáj volt beadatni. Utólag viszont nem bántam meg, negatívuma nem lett, pozitívumról viszont fogalmam sincs.

2023. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Az amúgy is lappangó HPV vírust szemölcs formájában előhozta, oltás nélkül valószínű legyőzi a szervezetem, illetve rokonomnak egy autóimmun betegsége erősödött fel.
2023. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Semmi bajom, és az ismerettségi körömben sem, pedig sok emberrel találkozok.


Egyetlen csajnak, de ő amúgy is hypochonder, szóval normális esetben kétnaponta orvoshoz jár, mert tuti valami baja van :D

2023. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel sokan és sok Facebbok oldalon fogalkoznak-a megfigyelésed az sajos helytálló szerintem-ez az én magánvéleményem, mint gyógyszerésznek-de javaslom, nézz körül pl. a P...mellékhatások Facebook csoport oldalakon-a ne hagyományos, hanem az ún. MRNS oltások, amik tüskefehérjét termeltetnek, azok sok mindenbe beleszólnak-érfalak állapotába-és előidézhetnek pl. érszövődményeket, trombózist-persze az ok-okzat összefüggéseket nehéz megállapítani és bizonyítani-ez a vita már régóta zajlik az online felületeken...
2023. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
most 74 éves a nagybátyám, ő kért magának 3 félét is, 2 P és egy Sino...Eddig nincs baja.2 szer volt rekedt, köhögős állapotban, azt mondta, allergiás. Régen nem volt ilyenje. A pajzsmirigyét vizsgálják, de göbök vannak csak, ez enyhe probléma. Viszont érdekesen alakul az elméje. Fél éve zajozik a felső szomszédja, amit rajta kívül senki nem észlel a házban. Sőt 2 hónapja vegyszert önt gyakran, éjjelente a felső lakó szerinte a lefolyóba. Ezt már én sem hiszem el neki.
2023. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Na itt kezdődnek a konteók.
dec. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó kemény érveket hozott fel. XD
dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!