Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok elaludni?

Miért nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Hali! Amikor lemegyünk mamámhoz, általában ott szoktunk aludni nála, lent a nappaliba van egy kihúzható ágy, azon szoktam aludni egyedul, kb december vegenel januar eleje elott valami tortent velem, nem tudom hogy de ha lent egyedul megprobaltam aludni, nem tudtam, nehezemre esett, elkezdtem izzadni, remegni, ilyenkor eszek valamibol kettot visszamegyek elaludni, nezek youtubeot, mikor mar nezem elfarad a szemem elkezdek "pihenni" majd bealszok, mind ezt este, de ha valaki mellettem fekszik akkor semmi, eltudok normalisan aludni, otthon ez nem fordul elo, lent mamamnal full lehuzom a redonyt. Es ez miert van? Hogy mamanal nem tudok elaludni, otthon meg simán?

2023. júl. 19. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott jobban izgulsz igyál bort vagy pálinkát vagy szeggyé valami nyugtatót.
2023. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ott stresszesebb.
2023. júl. 19. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!