Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony vérnyomás, állandó...

Alacsony vérnyomás, állandó fáradtság, fejfájás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egy ideje észrevettem, hogy állandóan fáradt, álmos vagyok, fáj a fejem sokszor, kótyagos. 2 napja megmértem a vérnyomásom, kíváncsiságból, 92/85 volt. Azóta mérem többször, a maximum 110 volt, de általában 95-105 körül mozog.

Mellékes információ, hogy a hajam is eléggé hullik. Illetve, 2020-ban IR, PCOS lett megállapítva, azóta fogytam 12 kg-ot, nagyjából beállt minden. Bár egy másik orvos meg a leleteit szerint nem feltétlen mondta volna rá, hogy IR.

Júniusban voltam vérvételen, ott semmi probléma nem volt, a vas értékem is tartományon belül volt, bár közelített inkább az alsó értékhez.

Mitől lehet ez? Esetleg köze lehet a kevés folyadékfogyasztásnak ehhez?

Ugye nincs semmi komolyabb bajom? Sajnos hajlamos vagyok a Google alapján diagnózist felállítani magamnak.



2023. aug. 20. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Tippre pajzsmirigy a hajhullás miatt is.
2023. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy vesebetegség esetleg. Egy vese ultrahang nem ártana.
2023. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tartósan alacsony vérnyomás, szívelégtelenség, a keringő vér mennyiségének hirtelen csökkenése vese-vérátáramlási zavart okozhat.


[link]

2023. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A vérképen a vese értékeim is jók voltak, illetve a pajzsmirigy is, elmeletileg.
2023. aug. 20. 12:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen,köze lehet a kevés folyadék fogyasztáshoz! A víz az rendezi a vérnyomást.

Onnan tudom hogy nekem is ez a problémám.

Amikor vízzel indítom a napomat éhgyomorra,teljesen jó az egész napom,ha keveset iszok..egésznap kótyagos vagyok,fejfájás.

2023. aug. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5#-os válaszoló, mennyi vízzel inditod a reggelt?
2023. szept. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy nagy pohárral. 2,5-3dl vízzel.
2023. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!