Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A fiam az elmúlt 1 hétben...

A fiam az elmúlt 1 hétben szinte minden nap hányt, nincs étvágya, rossz a közérzete, de leginkább egyébként amikor úgy érzi, hogy hányingere van, meghánytatja magát, hogy jobb legyen a gyomrának. Szerintem stressz okozza. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Most fogja kezdeni az egyetemet, 200 km-re tőlünk, sőt előtte gólyatábora is lesz. Nekem nagyon gyanús, hogy ez okozza nála a stresszt. Kifejezetten vagány srác, könnyen ismerkedik, laza(legalábbis látszólag),van barátnője, de nekem akkor is gyanús, hogy mindenféle más testi tünet nélkül történik mindez. Magára lesz utalva teljesen, nem ismer senkit, mert senki nem megy az ismeretségi köréből oda. Próbálok beszélni vele erről, úgy látom, az ő fejében is megfordult, hogy esetleg pszichés eredetű, de tanácstalan vagyok, hogy hogyan segíthetnék neki. Elengedjem így egyáltalán a táborba? Pár nap múlva kezdődik.

2023. aug. 25. 14:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Simán lehet,hogy benyelt valamit,vagy megevett valami "rosszat".
2023. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem beszélnek erről a hányásos-hasmenéses járványról, mert senki sem megy vele orvoshoz. Pedig sokakat elkapott mostanában.
2023. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!