Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem vagyok jó semmire?

Miért nem vagyok jó semmire?

Figyelt kérdés

Nincs kifejezetten hobbim, nem vagyok ügyes semmiben. Régebben sokat olvastam , futottam de már olvasás nem köt le, futni nem tudok.

Egyszerűen ahhoz is pancser vagyok, hogy befonjam a hajam, nem sminkelek ezért sem pedig elférne a képemen. Zenei érzékem nulla.



2023. aug. 28. 23:07
 1/5 anonim válasza:
Fel a fejjel, át fogsz lendülni ezen. Velem is volt ilyen mikor egy semminek éreztem magam mert tökre én is így voltam mint te még most is tulajdonképpen de bár kezdem kicsit elfogadni és próbálok változtatni. Nézz magadba és gondolkozz el hogy mi is az ami igazán érdekel
2023. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert még nem találtad meg azt, amiben jó vagy :)
2023. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezért kell több mindent kipróbálni. Valami csak akad amiben ügyes vagy, csak még magad sem tudod hogy mi az.


Nem kell ezen aggódni. Az eddigieket felejtsd el, és próbálj ki új dolgokat. Számtalan ehetőség és ötlet létezik, az internet meg rogyásig van mindenfélével. Igaz keresgélni kell, meg nézelődni videókat, ilyesmiket, és előbb utóbb csak megtetszik valami és elkezded. Ezen nem kell keseredni. Ha a hajadat nem tudod befonni akkor hagyd és keress más stílust. Sminkelést meg nem kell erőltetni mert szerintem felesleges mindenfélét magadra kenni, a természetes szépség is szép, és ezt hidd el.

2023. aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igaza van az előttem kommentelőnek, én például jobban értékelem ha egy lány nem sminkeli magát, azzal csak ki emelkedik a többi közül számomra.
2023. aug. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adjon reményt az, hogy az összes politikus ilyen ember és lám milyen jól megélnek.
2023. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!