Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggeli fáradtságot mivel...

Reggeli fáradtságot mivel lehetne kicsit kevésbé szenvedőssé tenni?

Figyelt kérdés

Egy ideje stresszes vagyok és próbálom az alvásomat is helyrerakni. Ez a reggeli fáradtságra is rátesz. De kb gyerekkorom óta olyan vagyok, hogy nehezen keltem fel reggel.

Ez azt jelenti, hogy kelés után mindig 1-2 óráig nagyon be vagyok lassulva, nehezen koncentrálok, mozgásomban is bizonytalan vagyok, inkább ülni szeretek.


Kávézni szoktam, meg mostanában már reggelizek, hogy az is adjon energia téren egy plusz löketet.


Még nagyon régen ittam rendszeresen energiaitalt az sokkal jobban felébresztett, de arról teljesen leszoktam, már alkalmanként sem iszok.


Van esetleg valami praktika vagy tanács? Reggeli torna vagy bármi ötlet jöhetne, kipróbálom.


Köszi


2023. szept. 20. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Hideg zuhany.
2023. szept. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, torna, hideg zuhany, mozgás segít beindítani a rendszert.
2023. szept. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az arcmosás is sokat segít, ablaknyitás, hogy egy kis friss levegő és napfény is jusson be.
2023. szept. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hideg zuhany (fokozatosan percenkent hozzaszoktatva magad), tapanyagdus reggeli, sok folyadek. No keg az elenegndo alvas.


Erdemes lehet felkeles utan, utana ket oraval es este vernyomast merned 5 napig. Hatha abbol kiderul valami

2023. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már megint csak az alapadatok hiányoznak, mert hát ugye minek is. Mennyit alszol és hánykor kelsz?
2023. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!