Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fel éve dohányzom most picit...

Fel éve dohányzom most picit a torkom fáj attól felek hogy valami daganat van ra esély? 27/f

Figyelt kérdés

2023. okt. 23. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Hello!Fél év alatt nem valószínű, hogy daganat alakul ki, emiatt..Annak évek kellenek...
2023. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy vagy daganatos! Nem lehetsz! Én 3 éve dohányzok és semmi bajom azon kívül hogy reggelente picit köhögök. De nem vagy rákos nyugi! Fél év dohányzás nem tud jelentős károkat alakítani.
2023. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Szíjjad csak, össze fog az jönni előbb-utóbb.
2023. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%

Nem is évek, évtizedek kellenek hozzá. Az is akkor, ha hajlamos vagy rá. De ezt előre nem tudhatod sajnos.


3.: nem ez volt a kérdés.

2023. okt. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Argony válasza:
58%
Esély az mindig van rá, de tuti nem a fél év cigitől.
2023. okt. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
93%
Én 20 évig szívtam, "normális" cigit. Alig bírtam leszokni. Úgysem fogadod meg, vagy lepontozol, de azért leírom: ennyi idő után még nem nagy kín letenni, szóval mind egészségileg, mind anyagilag ez ajánlott. Az pedig, hogy rákos vagy vagy sem, nyilván nem egy ilyen kérdés/felelet alapján dől el, vagy derül ki. Remélem soha nem leszel az, akármekkora marhaság a dohányzás.
2023. okt. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vass Mihálx válasza:
87%
Félév alatt nem valószínű,de ami késik nem múlik .Sokkal nagyobb a dohányosok esélye száj,tüdő,és egyéb daganatokra.Plussz szív és érrendszeri gondokra.Jobb ezt elkerülni.
2023. okt. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Miért kezdtél el egyáltalán dohányozni? Mert az olyan menő? Szerintem tedd le, még most talán könnyebb. A torkod mástól is fájhat. Inkább nézesd meg szakorvossal.
2023. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sürgősen dobd el a cigit!Nelégy olyan hülye mint én aki 61 éve szívom - kóhögés nêlkül!
dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!