Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez? Szorongás?...

Miért van ez? Szorongás? Stressz? Hogyan tudom "leküzdeni"?

Figyelt kérdés
Amikor az iskolában vagyok görcsöl a hasam. Eszem, iszom eleget és mégis "korog" a gyomrom. Ez ugye az órákon elég kínos, főleg mikor teljesen csend van és ha valaki még ül is mellettem:). Egyébként ha hazaértem, minden elmúlik. Egyből jobban érzem magam, nincs semmi bajom.

nov. 21. 19:16
 1/1 anonim válasza:

Én is szorongással küzdök gimis korom óta, kezdetben ugyan ezek a jelek voltak, de ezekre érdemes már most odafigyelni , később ez rosszabb is lehet.

Szorongsz valami miatt, nyilván ezt te tudod, hogy mi okozhatja.. de ha nem.

Azt javaslom, keress meg egy pszichológust, nem szégyen, sőt egy okos előrelátó döntés. Ott a végére járnak, mi az okozat.

Sok-sok módszer van a szorongás leküzdésére, légző gyakorlatok, az egész szorongásod kiváltó okának egy másik perspektívából való megközelítése.. de ezt majd a szakember ugyis a te panaszaidra szabva megmondja. Egy a lényeg, ne kezd el nyugtatókat bekapkodni.. az egyenes út a mélybe. Ja és ne aggódj, nincs semmi szervi problémád , a szorongás képes testi tüneteket előhozni, de ezek nem szervi eredetűek, csak a fejedben vannak, szóval ne aggódj, teljesen egészséges vagy.

jan. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!