Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Össze estem a wc-n?

Össze estem a wc-n?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap munkába menet elkezdett folyni az orrom, majd mire beértem a munkahelyemre be is lázasodtam. este 8 óra körül már jobban voltam, de azóta is köhögök egy kicsit. Most éjszaka kimentem a mosdóba vizeletet üríteni, és miután végeztem, elkezdtem szédülni, majd kb. 5 másodperc múlva letérdeltem mert majdnem elájultam. Nem tudtam magam megtartani. Ez az állapot nagyjából 1 percig tartott, és utána álltam fel. Azóta sincs semmi bajom csak kicsit köhögök. Ez valami covid variáns, vagy csak sima megfázás? Már régóte nem követem a Covidos dolgokat, meg azt sem tudom, hogy hány hülye mutációja van.


nov. 29. 11:00
 1/8 A kérdező kommentje:
'Összeestem' Bocsánat:D
nov. 29. 11:04
 2/8 anonim ***** válasza:

A vírusoknak lehet a kardiovaszkuláris rendszerre gyakorolt hatásuk. Általában az jellemző, hogy nagyon megemelik a vérnyomás de persze le is vihetik aztán ráadásul mikor vizelsz akkor még csökken is a vérnyomás egy picit.


Egyébként ettél aznap rendesen? Nem lehet, hogy a cukrod ment le?

nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ettem rendesen a megszokott módon.
nov. 29. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor jó. Egyébként amikor küzd a szervezet a vírus ellen akkor jellemzően nagyobb energiára van szüksège a szervezetnek és ha a szervezet glikogén raktárai kiürülnek akkor nyilván lemegy a vércukor és elkezd a szervezet zsírt égetni és elkezdi az ember a cukorbetegség tüneteit produkálni bár ennek inkább gyermekkorban van jelentősége amikor a glikogén raktárak nagyon behatároltak.


Valószínűleg a makacs vírus amit elkaptál kicsit megviccelte a vérnyomásod.


Jobbulást!

nov. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzáfűznék, hogy ha ne adj isten mégegyszer előfordulna akkor azért mondd majd el az orvosodnak mert egy labor nem árt majd.


De hátha nem lesz ilyen mégegyszer.

nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elmondanám, de jövőhéten lesz csak doki. A héten szabin van, és csak helyettesítő van egy másik rendelőben, de gőzöm sincs, hogy neki mi a neve meg a telefonszáma. Ha előfordul még egyszer, akkor valahogy előkerítem az elérhetőségét.

Kb. 3 éve nem voltam orvosnál.

nov. 29. 11:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha 3 éve nem voltál orvosnál akkor ha teljesen jól éreznéd magad sem ártana egy labor :)
nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen. Én is az a fajta vagyok, aki csak akkor megy orvoshoz ha már nagy baj😀. Lehet, hogy nem ártana egy kivizsgálás.
nov. 29. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!