Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amikor a párotok beteg lesz,...

Amikor a párotok beteg lesz, gondolkodtok rajta, hogy el fogjátok kapni tőle?

Figyelt kérdés
Mit éltek meg, féltitek? Otthon tartanátok, vagy hadd menjen dolgozni, és közben zavar, hogy elkaphatod tőle?

dec. 4. 08:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10 igen én sem gondolnám, hogy lehet számszerűsíteni, sokszor volt már, hogy ömlött az orrom de teljesen jó volt a közérzetem pl, pedig 2 percenként fújtam az orrom.
dec. 4. 14:15
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát azért olyan nálam nem nagyon van, hogy ennyire durva tünetek mellett teljesen jó a közérzetem. :D
dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdésre visszatérve: úgyis elkapom, szóval mindegy. De gyerekünk is van, 2 éves. Az a ciki, mikor mi mindketten harcképtelenné válunk, a fiunk meg rajtunk ugrál (mert ő már/még nem bezeg).
dec. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Senior Séf ***** válasza:
Nem szoktam rajta gondolkodni. Egyszerűen elkapom és kész. D
dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Senior Séf ***** válasza:
Egyébként ez jellemzően úgy történik, hogy amikor ő már kikeveredik belőle, akkor jövök én.
dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!