Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagymamám 70 éves eddig Hála...

Nagymamám 70 éves eddig Hála az Égnek nem volt semmilyen beteg makk egészséges és azon gondolkodik hogy fel-e vegye a kinai vakcinát szerintetek hogy döntsön?

Figyelt kérdés
Koronavirusos se volt..

2021. máj. 8. 10:34
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Én együtt élek vele és én se voltam még Covidos de én nem szeretném fel venni a vakcinát..
2021. máj. 8. 10:35
 2/25 anonim ***** válasza:
40%
Igen, sokkal rosszabbul jár, ha a vírust kapja el.
2021. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%
Úgy értem, oltassa be magát mindenképpen.
2021. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%

Ne a kínait.

Nem amiatt, hogy ne lenne jobb a vírusnál bármelyik, hanem volt róla szó a napokban, hogy vizsgálgatják, és megeshet, hogy az eu csak fiatalabbakra engedélyezi.

Ha ez így lesz, akkor nálunk át kell oltani minden időst, aki ezt kapta.

2021. máj. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
10%

Május 13- a után védettségi igazolvány kell eü ellátáshoz (részletesen nem ismerem a törvényt).

Szóval gondoljátok át,én felvenném.

2021. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
#5, ez komoly? Hogy már orvoshoz is csak az oltott mehet..?
2021. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%

Igen,tegnap hangzott el.

De nem tudom,ez milyen ellátásokra vonatkozik konkrétan.

Vagy védettségi,vagy negatív pcr teszt,műtétek előtt pcr teszt+ gyorsteszt.

2021. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%
Nagymamám rengeteg alapbetegséggel küzd (érelmeszesedés, cukor, magas vérnyomás, pajzsmirigy alulműködés) és a kínait kapta. Nagypapám nem oltatta be magát és el is kapta a munkahelyén. Mamám megúszta 1 napos lázzal, papám alapbetegségek nélkül küzdött az életéért a kórházban gépen.
2021. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
Ki lett ez találva..
2021. máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
Ha egészséges, akkor minek oltakozni? Hogy beteg legyen? Az ő esetébven teljesen felesleges, csak árthat az oltás, különösen úgy, hogy nem tudni, milyen mellékhetása lesz pár év múlva. Lehet hogy jövőre pont az oltás miatt fog majd megbetegedni egy vírustól, amit anélkül simán átvészelt volna. Persze az ellenkezője is előfordulhat. De ne a sajtóból induljatok ki és ne apolitikai zsarolás miatt oltakozzon, hanem mérlegelje reálisan a dolgokat, mert attól, hogy idős még egyáltalán nem veszélyeztetett.
2021. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!