Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet igazán tenni valamit a...

Lehet igazán tenni valamit a hipochondria ellen?

Figyelt kérdés
Már 2-3 éve kűzdök azzal, hogy minden apróbb fájdalom megjelenésekor rögtön a legrosszabbara gondolok, majd az idegeskedéstől úgy érzem még erősebben fáj valamim. Legelső gondolatom mindig a rák. Voltam kivizsgálásokon, soha nem találtak semmit, ezért amennyire tudom ignorálom. De attól félek, hogy lehet akkor ignorálok egy fájdalmat, amikor nem kéne, mert tényleg baj van és súlyosabb lesz. Most is úgy érzem fáj több helyen a mellkasom, de szerintem az idegeskedéstől van. Ha szakemberhez fordulok, az mindenképp segít, megéri? Vagy ez olyasmi amibe csak úgy bele kell törődni?

dec. 26. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust.
dec. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Semmibe nem kell beletörődni, a szorongásodat vissza kell fejteni és kikezelni, 2-3 évet vesztegettél el idáig fölösleges szenvedéssel.
dec. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz fotdulj ha nagyon szorongsz akkor pszichiáter szakorvos meglatogatasa a legjobb döntés!
dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!